Amstaffy Niczyje w potrzebie

Amstaffy Niczyje w potrzebie

Trwa do: 14 listopada 2019

Rzuć piątaka na aściaka :)

Aby pomagać trzeba mieć możliwości... czyli pieniądze!!

Aby pomagać trzeba mieć możliwości, a nasze już się wyczerpują...
Wokół nas wiele jest przypadków zwierząt potrzebujących pomocy, opieki, kosztownego leczenia. Zewsząd płyną prośby, oglądamy zdjęcia skrzywdzonych zwierząt, które mają zadziałać na naszą wyobraźnię. Większość ludzi zaglądających na strony psiaków do adopcji to osoby empatyczne, o wielkich sercach, które pomagają i chcą nadal pomagać.
My prosimy Was o wsparcie dla szczęśliwych amstaffów, które nadal są niczyje mieszkają w hotelach.
Nie idziemy na „łatwiznę” nasze psiaki mieszkają w najlepszych hotelach, pod opieką szkoleniowców uczą się życia u boku człowieka. Wszyscy wiedzą, że nie opiekujemy się tylko łatwymi psami. Trafiają do nas psy trudne, których socjalizacja trwa wiele miesięcy. Praca, nauka pozytywnych nawyków to czas, którego potrzebują nasi podopieczni.. Nie boimy się zimy, wszystkie psy mają zapewnione ciepłe lokum na trudny zimowy czas.
Jako „ludzie fundacji” często jeździmy odwiedzamy psy, znamy je wszystkie osobiście, pracujemy z nimi, sprawdzamy zachowania w niestandardowych sytuacjach po to aby przyszli właściciele mieli przekazana jak najpełniejszą wiedzę nt wybranego przez siebie czterołapka. Nie boimy się powiedzieć KOCHAMY naszych podopiecznych i traktujemy jak własne psy lecz BOIMY się o ich przyszłość w hotelach których miesięczny koszt to ok 5000 zł. Dochodzą również koszty opieki weterynaryjnej ( leczenie, diagnostyka, zabiegi) Szukamy więc pomocy u Was i mocno liczymy na wsparcie! Merlin, Rudy, Franc, Lusia, Hektor, Armanii, Gaja, Aza i Loco to właśnie Oni potrzebują naszego i Waszego wsparcia najbardziej.

Wszystkie nasze psiaki znajdują się na profilu FB gdzie na bierząco możecie zaglądać co aktualnie dzieje się u nas, zapraszamy na www.facebook.com/amstaffy.niczyje

Aktualizacja: 223 dni temu

Anonimowy Wpłacający

212 dni temu

10 zł

Marta

212 dni temu

20 zł

Daniel

212 dni temu

100 zł

Fundacja Lead Group

221 dni temu

100 zł

Anonimowy Wpłacający

223 dni temu

5 zł

240 zł

Cel: 5 000 zł

4.8%
6 osób wsparło zbiórkę
0 udostępnień
Ta zbiórka jest wiarygodna.
Ostatnio aktywny: 7 dni temu

Wyślij wiadomość

Patroni medialni

Eska

Przyjaciele fundacji

Lead Group
HotPay
Tipeo
Evada - Strony Internetowe Trójmiasto
Zajebistro