Fundacja Zoodoptuj na galach FAME MMA

F

Federacja Mieszanych Sztuk Walk FAME MMA to największa federacja typu „freak fight” zajmująca się organizacją pojedynków celebrytów, aktorów czy influencerów.

Począwszy od pierwszej edycji gali FAME MMA, jednym z głównych sponsorów wydarzenia jest firma HotPay, która jest częścią holdingu Lead Group S.A., który to jest fundatorem (założycielem) naszej fundacji.

Zarząd firmy HotPay postanowił, że część przestrzeni ekspozycyjnej przeznaczonej na ich logotyp bezpłatnie odstąpią fundacji celem jej popularyzacji. Stąd setki tysięcy widzów mogą nie tylko zauważyć logo Zoodoptuj (chociażby na macie oktagonu, gdzie odbywają się walki), ale także cały spot reklamowy podczas gali, konferencji czy oficjalnego ważenia.

Współpraca tego typu funkcjonuje począwszy od gali FAME MMA 5, która miała miejsce w trójmiejskiej Ergo Arenie. Przy okazji wspomnianej edycji, ekspozycja Zoodoptuj była nie tylko „internetowa”. Kilka tysięcy kibiców przybyłych do hali otrzymała ulotki Zoodoptuj, które czekały na nich na ich miejscach siedzących.

Przy okazji owej gali jednym z gości federacji był Marcin „Różal” Różalski, z którym udało nam się zbić piątki i porozmawiać o działalności Zoodoptuj.

Podczas gali FAME MMA 6 można było oglądać podobne obrazki i nie inaczej będzie także podczas FAME MMA 7, która już 5 września dostępna będzie w systemie PPV pod adresem famemma.tv.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia gali, choć właśnie tego dnia… To nie będzie jedyna arena tego dnia, gdzie zobaczycie nasz logotyp!

Więcej informacji już niedługo!

O autorze

Dodaj komentarz

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348