PILNE: Dramatyczna sytuacja w Dołhołęce! 26 psiaków bez domu!

P

Dziś apelujemy do Was z najważniejszego dotychczas powodu! Dramatyczna sytuacja w Dołhołęce (woj. lubelskie, powiat bielski) spotkała aż 26 czworonogów! 

Otrzymaliśmy najsmutniejszą w ostatnim czasie wiadomość z błaganiem o pomoc… Teraz błagamy Was!

Dziś apelujemy do Was z najważniejszego dotychczas powodu! Dramatyczna sytuacja w Dołhołęce (woj. lubelskie, powiat bielski) spotkała aż 26 czworonogów! 

Dotychczas opiekowała się nimi 66-cio letnia kobieta, która nagle trafiła do szpitala. Uziemiona na kilka tygodni w placówce zdrowotnej właścicielka  nie ma możliwości, ani ludzi do pomocy! Potrzeba jest paląca: 

  • na wolontariuszy, którzy będą dostarczać karmę,
  • chętnych na opiekę nad zwięrzetami we własnym domu – czy to tymczasowym, czy stałym,
  • schronisk, fundacji i domów tymczasowych, które będą w stanie się zająć psiakami.

Dodatkowo – oficjalnie zaznaczamy: istnieje opcja transportu psiaka, więc jeśli znajdą się tutaj jacykolwiek chętni – nawet ci nie do końca lokalni – prosimy Was o kontakt!

DRAMATYCZNA SYTUACJA W DOŁHOŁĘCE

DRAMATYCZNA SYTUACJA W DOŁHOŁĘCE! 26 PSIAKÓW BEZ DOMU!

Ze łzami w oczach błagamy Was o pomoc! Nie pozostańmy obojętni na krzywdę i samotność tych psiaków! Błagamy Was o udostępnienie, posłanie tego w świat! Błagamy Was o jakąkolwiek reakcję, by te czworonogi nie musiały walczyć o życie! I wreszcie – błagamy Was o zainteresowanie – może znacie kogoś, kto jest w stanie zająć się zwierzakami? 

Każda pomoc jest na wagę złota! Liczymy na Was! Z całego serca wierzymy, że nasza społeczność pomoże w znalezieniu domów tym biedakom!

Czytaj też: TYMCZASOWA KANAPA Z PALETĄ KARMY W RAMACH #ZOODOTPUJMOBILIZUJE

O autorze

Dodaj komentarz

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348