Pomagamy: Schronisko dla bezdomnych zwierząt DISEL kończy działalność!

P

Mimo pięknego lata i doskonałej pogody – w naszych sercach od czterech dni panuje mrok… I to całkiem poważny. Wszystko w efekcie apelu jednego z polskich schronisk – Schronisko dla bezdomnych zwierząt DISEL. Placówka usuwa się w cień jeśli chodzi o działalność dobroczynną.

Mimo pięknego lata i doskonałej pogody - w naszych sercach od wczoraj panuje mrok... I to całkiem poważny. Wszystko w efekcie apelu jednego z polskich schronisk  sprzed czterech dni - Schronisko dla bezdomnych zwierząt DISEL. Placówka usuwa się w cień jeśli chodzi o działalność dobroczynną.

A ponieważ koszty wszystkiego lecą teraz w górę – w zasadzie nie dziwi nas fakt, że niektóre placówki mają pewne problemy, żeby się utrzymać. Nie spodziewaliśmy się jednak, że sprawy potoczą się tak drastycznie.

Serce złamało nam się na samą myśl, że tak doskonałe miejsce zniknie z mapy. Serce złamało nam się dlatego, że niczemu winne bezdomniaki mogą zostać całkowicie same… Aż wreszcie serce nam się łamie, że placówka dobroczynna musi zamknąć się dlatego, że… Nie ma pieniędzy na utrzymanie.

Mimo, że w głowie nam się to nie mieści – wiemy, co dzieje się w kraju i jak ciężko jest każdemu teraz wiązać koniec z końcem. Tym bardziej fundacjom i innym podmiotom charytatywnym, które bez dochodów muszą wydawać pieniądze.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt DISEL niezwłocznie potrzebuje pomocy!

W efekcie apelu, na który trafiliśmy na wszelkich social mediach Schroniska dla bezdomnych zwierząt DISEL – postanowiliśmy pomóc na tyle, na ile jesteśmy w stanie. A więc – poprosić Was, drogie zooluby o pomoc!

Schronisko z Aleksandrowa Kujawskiego w województwie kujawsko-pomorskim zamierza zamknąć działalność w grudniu tego roku. Jest więc jeszcze kilka chwil na to, by bezdomniaki mieszkające pod pieczą tej placówki miały szansę znaleźć nowy, kochający dom.

Dlatego z tego miejsca po prostu, po ludzku błagamy Was… Pomóżcie! Udostępniajcie zwierzaki i zgłaszajcie się do adopcji, jeśli tylko macie taką możliwość. Nie pozwólmy na to, by niczemu winne zwierzaki cierpiały przez konieczność zakończenia działalności schroniska.

Skontaktujcie się, jeśli możecie, ze schroniskiem!

Schronisko dla bezdomnych zwierząt DISEL – KLIK!

Co na całą tą sytuację Zoodoptuj.pl?

Jeśli chodzi o naszą działalność w kontekście apelu Schroniska DISEL – postanowiliśmy wziąć trochę na siebie.

  1. Wysłaliśmy do Schroniska wiadomość z zaproszeniem na naszą platformę, by placówka udostępiła zwierzaki na czas, który jeszcze im pozostał – do grudnia. Wszystko po to, by zmaksymalizować szanse na znalezienie domów bezdomniakom z kujawsko-pomorskiego.
  2. Dodatkowo podjęliśmy się także reklamy na Facebooku, która ma na celu zaktywizować potencjalnych właścicieli do kontaktu z nami, schroniskiem DISEL albo chociaż wzmożoną aktywnością w kontekście tej sprawy. Na przykład większej ilości reakcji czy udostępnień.
Mimo pięknego lata i doskonałej pogody - w naszych sercach od czterech dni panuje mrok... I to całkiem poważny. Wszystko w efekcie apelu jednego z polskich schronisk - Schronisko dla bezdomnych zwierząt DISEL. Placówka usuwa się w cień jeśli chodzi o działalność dobroczynną.

AKTUALIZACJA AKCJI REKLAMOWEJ

Po tygodniu aktywnej reklamy w social mediach dane prezentują się następująco:

  • post dotarł do 62 490 odbiorców,
  • uzyskaliśmy 639 udostępnień oraz 924 reakcje.

Jeśli chodzi o przekazaną kwotę – sumarycznie wydaliśmy na reklamę 377,12 PLN.

O autorze

Dodaj komentarz

przez Zoodoptuj

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348