Pomagamy: Przybij piątkę z Kotem z paletą karmy od zoodoptuj

P

Akcja-reakcja! Lubimy to! Lubimy być potrzebni! A ponieważ pomaganie jest fajne – pełną parą pomagamy! W efekcie ostatniego apelu na Facebooku Przybij Piątkę z Kotem, na który natrafiliśmy – postanowiliśmy, jak pewnie wiecie, nie siedzieć bezczynnie i… Podać pomocną łapkę kociakom spod Wadowic! Przeznaczyliśmy na ten cel ponad 1100 PLN!

Oto, co pojawiło się niedawno na Facebookowym profilu jednej z organizacji charytatywnych w naszym regionie:

POMAGAMY: SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT DISEL KOŃCZY DZIAŁALNOŚĆ!
W efekcie ostatniego apelu na Facebooku

PRZYBIJ PIĄTKĘ Z KOTEM Z PALETĄ KARMY OD ZOODOPTUJ

Jak pewnie doskonale wiecie – bardzo ciężko jest siedzieć bezczynnie, gdy ktokolwiek potrzebuje pomocy. A jeśli jest to ktoś, kto nie ma w zasadzie żadnego głosu, a ponadto żadnej możliwości walczenia o siebie – tym bardziej wchodzimy do akcji!

Dziś dostarczyliśmy całą paletę karmy dla Kociaków, w której znalazły się karmy najlepszej jakości! Bezdomniaki spod Wadowic już cieszą się puszkami z przysmakami w ilościach niemalże hurtowych!

Pełen wykaz produktów znajdziecie poniżej!

Przybij Piątkę z Kotem faktura pomocowa
Przybij Piątkę z Kotem faktura pomocowa

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do poprawy warunków brzuszkowych bezdomniaków z naszego regionu. Mamy nadzieję, że chociaż na moment zagościł w tych małych brzuszkach z organizacji uśmiech!

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy! W miarę naszych możliwości – jeśli tylko widzimy, że zwierzakom dzieje się krzywda – reagujemy! Prosimy też z tego miejsca Was – nie bądźcie obojętni na krzywdę czy bezdomność zwierząt.

Dawajcie znać lokalnym placówkom, pomagajcie jak możecie, dorzucajcie się do zbiórek choćby złotówką! Bo – cytując klasyka – ta wasza złotówka może dla pupili znaczyć więcej, niż tysiąc słów.

PS. zobaczcie relację zdjęciową z naszego wypadu!

Łapka, drodzy!

PS. Zobaczcie, co na naszą inicjatywę sama organizacja!

Czytaj też: POMAGAMY: SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT DISEL KOŃCZY DZIAŁALNOŚĆ!

O autorze

Dodaj komentarz

przez Zoodoptuj

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348