Pro Animals z własnym pudłem karmy. #ZoodoptujMobilizuje dotarło do Elbląga!

P

Tym razem to Elbląg o nas usłyszał! Wszystko w efekcie pudła, które dotarło do Fundacji Pro Animals! Placówka niedawno odebrała karmę sygnowaną naszym logiem! 

Wszystko, oczywiście, jak być może pamiętacie, w ramach ogólnopolskiej akcji #ZoodoptujMobilizuje.

Jesień już się rozpoczęła, ale na razie nie daje się nam aż tak we znaki. Wciąż jednak przed nami sporo groźniejszych dni, jeśli chodzi o temperaturę.. Dlatego też zamierzamy chociaż trochę poprawić stan bezdomniaków w kraju. 

Akcja #ZoodoptujMobilizuje ma charakter ogólnopolski. Przypominamy więc, że wybraliśmy spośród zarejestrowanych na stronie www.zoodoptuj.pl schronisk te najbardziej potrzebujące. Ponad 30 z nich otrzyma paletę karmy i najpotrzebniejszych produktów. Co ciekawe – większa część schronisk już cieszy się podarkami opiewającymi na wartość średnio 1500-2000 PLN.

Pro Animals z Elbląga z własnym pudłem karmy!

Tym razem z kolei, do Elbląga trafiła karma, którą skompletował lokalny andrychowski sklep – Aqua Zoo. W paczce znalazły się więc najpotrzebniejsze i najlepsze jakościowo karmy o wartości powyżej 1000 PLN:

  • Animonda kot 400g szt. 16
  • Beap lactol kitty milk szt. 10
  • Gmipet maltpast 200g szt. 6
  • C4Ł kocięta 5kg szt. 3
  • Virkon 200g szt. 9

Elbląg to jednak nie koniec, ponieważ #ZoodoptujMobilizuje nie kończy działalności. Wciąż dostarczamy palety karm do najbardziej potrzebujących schronisk w całej Polsce! Już teraz na kuriera czeka aż 5 palet!

Tymczasem, przypominamy o oficjalnym celu wydarzenia – mobilizacja do pomocy schroniskom. Ta kierowana jest z kolei przede wszystkim do mieszkańców poszczególnych miast. Pokażemy Wam, że pomaganie nie jest trudne! Dostarczenie karm, koców i innych produktów to nie wszystko, co możesz zrobić… Możesz zostać bohaterem w swojej okolicy! 

I właśnie do tego Zoodoptuj swoimi działaniami chce zmobilizować:

  • zbiórka karmy,
  • wyprowadzanie psów,
  • wolontariat,
  • akcje promocyjne w social mediach,
  • pomoc finansowa i rzeczowa 

Kolejne placówki cyklicznie otrzymują palety karm, ale to jeszcze nie koniec!  #ZoodoptujMobilizuje to akcja, która za cel nadrzędny stawia sobie chociaż w niewielkim stopniu wesprzeć czworonożnych bezdomniaków w Polsce. Zwłaszcza teraz – na jesień i zimę, które to są najbardziej zabójcze dla takich placówek. Więc – będziemy działać tak długo, jak będzie trzeba!Więcej na temat akcji znajdziesz tutaj: https://zoodoptuj.pl/blog/zoodoptuj-mobilizuje-pomagamy-30-schroniskom-w-polsce/

O autorze

Dodaj komentarz

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348