Stowarzyszenie Koty Prezesowej z paletą karmy w ramach akcji #ZoodoptujMobilizuje

S

Tym razem to Brwinów o nas usłyszał! Stowarzyszenie Koty Prezesowej, bo o tym schronisku mowa, właśnie odebrało paletę karmy sygnowaną naszym logiem! 

Wszystko, oczywiście, w ramach ogólnopolskiej akcji #ZoodoptujMobilizuje, w efekcie której zamierzamy chociaż trochę poprawić stan bezdomniaków w kraju. Akcja ma charakter ogólnopolski – wybraliśmy spośród zarejestrowanych na stronie www.zoodoptuj.pl schronisk te najbardziej potrzebujące.

Ponad 30 z nich otrzyma paletę karmy i najpotrzebniejszych produktów. Co ciekawe – jesteśmy już niemal w połowie akcji i gros schronisk już cieszy się podarkami opiewającymi na wartość średnio 1500-2000 PLN.

STOWARZYSZENIE KOTY PREZESOWEJ Z PALETĄ KARMY W RAMACH AKCJI #ZOODOPTUJMOBILIZUJE

STOWARZYSZENIE KOTY PREZESOWEJ Z PALETĄ KARMY W RAMACH AKCJI #ZOODOPTUJMOBILIZUJE

Tym razem z kolei, do Brwinowa trafiła karma, którą skompletował lokalny andrychowski sklep – Aqua Zoo. W paczce znalazły się więc najpotrzebniejsze i najlepsze jakościowo karmy:

  • Bozita 370g kot szt. 120 
  • Josera josicat drób 18kg szt. 1 
  • Josera Josicat wołowina 18kg szt. 1
  • Brit care kot sterilized szt. 1 
  • Josera marinesse szt. 1

Dodatkowo, dorzuciliśmy także kilka worków karmy od hurtowni KupujeKarme.pl. 

STOWARZYSZENIE KOTY PREZESOWEJ Z PALETĄ KARMY W RAMACH AKCJI #ZOODOPTUJMOBILIZUJE

Brwinów to jednak nie koniec, ponieważ #ZoodoptujMobilizuje, bo o tej akcji przecież mowa, nie kończy działalności. Wciąż dostarczamy palety karm do najbardziej potrzebujących schronisk w całej Polsce!

Celem akcji jest mobilizacja do pomocy schroniskom kierowana przede wszystkim do mieszkańców poszczególnych miast. Pokażemy Wam, że pomaganie nie jest trudne! Dostarczenie karm, koców i innych produktów to nie wszystko, co możesz zrobić… Możesz zostać bohaterem w swojej okolicy! 

I właśnie do tego Zoodoptuj swoimi działaniami chce zmobilizować:

  • zbiórka karmy,
  • wyprowadzanie psów,
  • wolontariat,
  • akcje promocyjne w social mediach,
  • pomoc finansowa i rzeczowa 

Tymczasem, kolejne placówki cyklicznie otrzymują palety karm, ale to jeszcze nie koniec!  #ZoodoptujMobilizuje to akcja, która za cel nadrzędny stawia sobie chociaż w niewielkim stopniu wesprzeć czworonożnych bezdomniaków w Polsce. Zwłaszcza teraz – na jesień i zimę, które to są najbardziej zabójcze dla takich placówek. Więc – będziemy działać tak długo, jak będzie trzeba!

Więcej na temat akcji znajdziesz tutaj: ZOODOPTUJ MOBILIZUJE – POMAGAMY 30 SCHRONISKOM W POLSCE!

O autorze

Dodaj komentarz

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348