Zoodoptuj Mobilizuje: Futrzany Los w Żywcu pierwszym schroniskiem akcji!

Z

Akcja Zoodoptuj Mobilizuje to akcja w całości finansowana ze środków grupy Lead Group. Jednak poniedziałkowa wizyta w schronisku w Żywcu Stowarzyszeniu Futrzany Los – należy wyłącznie, pod względem finansowym, do Taxi Złotówy! Do którego z tego miejsca wysyłamy oficjalne podziękowania! Zarówno od nas, jak i od przyjaciół mniejszych z Żywca!

Nasz ambasador postanowił przekazać aż 2400 PLN na pomoc potrzebującym psiakom i kociakom w lokalnym schronisku! Zobaczcie relację!

#ZoodoptujMobilizuje – akcja, w której to 30 schronisk w Polsce – zarejestrowanych na stronie zoodoptuj.pl, ale nie tylko, odbierze zestaw niezbędnych im karm dla bezdomniaków i innych artykułów. Od Zoodoptuj, oczywiście. Do czworonogów trafią paczki, których wartość opiewa na minimum 1000 PLN każda! W nich z kolei specjalistyczne karmy dla cukrzyków i innych chorowitków, a także artykuły pierwszej potrzeby.

Zoodoptuj Mobilizuje w Żywcu

W efekcie hojności youtubera bezdomniaki z Żywca wreszcie mają to, czego potrzebowały najbardziej! O czym mowa? Sprawdźcie!

zoodoptuj mobilizuje

Dowieźliśmy na miejsce pełną paletę dobroci – ponad 215 kg karmy! Pojawiły się tutaj przede wszystkim wersje specjalistyczne, na przykład dla cukrzyków. Co ciekawe, jednego takiego psiaka-cukrzyka możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach! 

Bilans zysków i strat rysuje się jak zwykle:

  • pyszczki pełne radości i wdzięczności,
  • uśmiechy i wdzięczność wolontariuszy,
  • wspaniała atmosfera,
  • 2400 PLN przekazane na artykuły dla czworonogów,
  • ponad 215 kg karmy,

➖ zdecydowanie za krótka wizyta.

Z tego miejsca pragniemy także szczerze podziękować naszemu lokalnemu AquaZOO, dzięki którego pomocy mogliśmy skompletować tak doskonale dobrane zamówienie! 

Zoodoptuj Mobilizuje ruszyło więc z grubej łapy!

Tymczasem, to przecież dopiero początek! W efekcie, już teraz czeka na nas kolejnych 30 schronisk, które potrzebują wsparcia! A, jak już pewnie wiecie, gdzie potrzebujące czworonogi – tam i my! Trzymajcie kciuki i bądźcie na bieżąco!

Wykaz karm w postaci faktury – już niedługo do pobrania!

A więcej o samej akcji przeczytacie tutaj: ZOODOPTUJ MOBILIZUJE – POMAGAMY 30 SCHRONISKOM W POLSCE!

O autorze

Dodaj komentarz

przez Zoodoptuj

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348