Zoodoptuj na galach FAME MMA 8 i FEN 31!

Z

Listopad był niezwykle owocny zarówno dla fanów sportów walki, jak i naszej fundacji, która dzięki współpracy z HotPay otrzymała prawdziwą bombę marketingową!

HotPay to jeden z czołowych polskich systemów płatności, który wyspecjalizował się w szczególnej niszy – obsłudze transmisji PPV, które wymuszają najwyższy poziom przepustowości serwerów. System ten, poza obsługą sportowych wydarzeń, bardzo często jest ich sponsorem. Gdy nim z kolei jest – bardzo często część swojej ekspozycji oddaje dla Zoodoptuj.pl!

Zarówno podczas FAME MMA 8, które odbyło się 21 listopada, jak i podczas FEN 31, które odbyło się równo tydzień później, w czasie trwania gal emitowane były spoty naszej platformy:

Spot reklamowy postanowiliśmy poświęcić nie typowej prezentacji naszego serwisu, tak jak to bywało podczas poprzednich edycji, a naszej nowej podstronie: https://zoodoptuj.pl/koronawirus

FAME MMA 8 – galeria

Prezentacja Zoodoptuj na macie oktagonu… była po prostu fantastyczna! <3

Warto nadmienić, że oglądalność gali była rekordowa… Nasze reklamy obejrzało kilkaset tysięcy widzów!

Co więcej, nasz spot emitowany był także podczas konferencji prasowych, oficjalnego ważenia i innych transmisji live, które łącznie odnotowały kilka milionów odsłon!!!

FEN 31

Na FEN 31 poza spotem reklamowym, logotypy Zoodoptuj były z kolei widoczne na wszystkich ściankach sponsorów!

Serdecznie dziękujemy!

O autorze

Dodaj komentarz

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348