Zoodoptuj na galach GROMDA oraz TYMEX Boxing Night!

Z

Kamil Karcz, właściciel systemu płatności HotPay, podpisał właśnie umowy sponsoringowe z federacją GROMDA oraz grupą promotorską boksu zawodowego Tymex Boxing Promotion. Umowy opiewają na cztery kolejne edycje obu wydarzeń.

GROMDA to największa polska federacja walk na gołe pięści, z kolei grupa TYMEX – organizator jednych z największych gal bokserskich emitowanych na antenach TVP.

Dlaczego piszemy o tym na blogu Zoodoptuj?

Ano dlatego, że HotPay zawsze część świadczeń reklamowych wynikających z zawartych umów sponsoringowych przeznacza na ekspozycję nie swojego logotypu, a Zoodoptuj.pl.

Daje to naszej fundacji niesamowite zasięgi reklamowe, a co za tym idzie – przekaz, który kierujemy do ludzi, może docierać do setek tysięcy ludzi niemalże każdego miesiąca! W sposób bezpośredni przekłada się to na kolejne adopcje i zrozumienie, że zwierzę ze schroniska to nie gorsza istota, niż rasowy szczeniak. A radość i wdzięczność, którą tak uratowany pupil potrafi dać swojej nowej rodzinie może być najpiękniejszym uczuciem, jakim ktokolwiek nas mógłby obdarzyć!

D Z I Ę K U J E M Y !

Link do publikacji HotPay: HOTPAY SPONSOREM KOLEJNYCH FEDERACJI – GROMDA ORAZ TYMEX BOXING PROMOTION

O autorze

Dodaj komentarz

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348