ZOODOPTUJ W ŻYWCU! AKCJA “WSPIERAMY SCHRONISKA W CZASIE PANDEMII”

Z

Pandemia trwa w najlepsze więc i w najlepsze pomocy potrzebują także zwierzaki. Dlatego też w ostatnim czasie, w ramach akcji Zoodoptuj – wspieramy schroniska w czasie pandemii  – 23 marca odwiedziliśmy jedno z najbardziej potrzebujących schronisk w naszej okolicy. 

Futrzany Los, bo taką nazwę nosi schronisko dla bezdomnych zwierząt w Żywcu okazało się być przystanią pełną miłości i wdzięczności za nasz gest! No, krótko mówiąc – tego, co otrzymaliśmy zwyczajnie się nie spodziewaliśmy! Takie przyjęcie, atmosfera i pasja, z jaką wolontariusze pracują są wręcz nie do opisania.

I mimo że tak powinna wyglądać praca w schronisku – z zapałem i takim nastawieniem – naprawdę nieczęsto spotyka się ludzi z takim powołanie. Oczywiście, w międzyczasie nie możemy zapomnieć także o… czworonogach, do których przyjechaliśmy tutaj przede wszystkich!

To, że jest ich tu ogrom – prawdopodobnie wiecie. To, że widok przytłacza i sprawia, że chce się płakać – też wiecie. Zwłaszcza, jeśli chociaż raz odwiedziliście jakiekolwiek miejsce dla bezbronnych i bezdomnych zwierząt. Serce pęka na miliard kawałków… 

Zoodoptuj wspiera Futrzany Los – wspieramy schroniska w czasie pandemii!

Z tego, bądź, co bądź, oficjalnego miejsca, z całego serca chcemy także podziękować największym darczyńcom i komuś, bez kogo akcja Wspieramy schroniska w czasie pandemii nie miałaby najmniejszego sensu i racji powodzenia.

Mowa oczywiście o Arkadiuszu Panu Pawłowskim i jego świcie – fanach, dzięki których zebraliśmy pieniądze na tę pomoc. Wszystko za sprawą transmisji live i dobrych dusz, które tak  jak my, gdy widzą cierpienie bezbronnych nie mogą siedzieć bezczynnie!

Każda złotówka się liczy! A jak widać te pojedyncze złotówki właśnie mogą urosnąć do rangi… posiłków dla bezdomnych!

W efekcie dobrego serca przedstawiamy Wam więc pełen bilans zysków i strat z wizyty w żywieckim schronisku:

✔️ karma o wartości ponad 2000 PLN przyjęta z iskrą nadziei i wdzięczności w oczach,
✔️ ciepło i radość w sercu i plany kolejnych odwiedzin w żywieckim Schronisku,
➖ zdecydowanie za krótka wizyta!

wspieramy schroniska w czasie pandemii

Bez Was Arkadiuszu Panie Pawłowski i wiernych fanów zarówno Twoich, jak i czworonożnych, miłośników pomagania mokrym noskom  – Zoodoptuj to tylko zoo! Dziękujemy za to, co robicie i kim jesteście! 🐾

Co ważne: akcja wciąż trwa! Dalej możesz wesprzeć schroniska w pandemii – link do zbiórki znajduje się na stronie zoodoptuj.pl w zakładce zbiórki! Przybij łapkę!

Czytaj też: ZOODOPTUJ NA GALACH GROMDA ORAZ TYMEX BOXING NIGHT!

O autorze

Dodaj komentarz

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348