Zoodoptuj nominowane do #Hot16challange

Z

Druga edycja legendarnej akcji Hot16Challange ruszyła! W związku z tym, Zoodoptuj – wyszukiwarka zwierzaczków do adopcji ma ogromną przyjemność nominować Radio Eska Trójmiasto.

Wielki stres i strach, który dziś panuje na ulicach zmotywował i zjednoczył nas wszystkich do pomagania.
My, jako fundacja charytatywna – Zoodoptuj – jesteśmy wniebowzięci, że tyle gwiazd, osób, fundacji i stowarzyszeń połączyło siły i razem możemy pomóc w walce z koronawirusem.

Fundacja Zoodoptuj

Nominacja hot16challange

Fundacja Zoodoptuj.pl otrzymała nominację do drugiej edycji legendarnej, rapowanej akcji Hot16Challenge. Wyzwanie to nie polega tylko na nagraniu muzyki, ale przede wszystkim na pomocy i wsparciu osób z całego świata dotkniętych tak wielką tragedią jaką stałą się pandemia.

Po nominacji od Pana Pawłowskiego, cała ekipa Zoodoptuj połączyła siły i wspólnie stworzyliśmy utwór nawiązujący nie tylko do pomocy pracownikom służby zdrowia, walczących z bezlitosną pandemią, ale również do pomocy bezbronnym zwierzakom.

Zoodoptuj od dwóch lat walczy z bezdomnością psiaków i kotów. Pragniemy uświadomić wszystkim, że zwierzęta również mają emocje – kochają, śmieją się i cierpią – tak samo jak My. Wiele z nich przebywa samotnie od lat za kratami, mimo swojej niewinności.
W utworze, w który włożyliśmy całe nasze serca, usłyszycie „Każda istota niesłusznie skazana nie powinna tam być, nie powinna być sama”.

My, nasi bliscy, tysiące osób… wszyscy z nas ucierpieli podczas epidemii, która pociągnęła za sobą miliony dusz z całego świata. Chcemy pomóc nie tylko bezsilnym zwierzakom, ale również wszystkim tym, którzy podobnie jak niewinne psy, zostały niesłusznie skazane… na śmierć i chorobę.
Pamiętaj, że „mając dobre serce możesz uratować choć część z nich”.

Zoodoptuj dla #hot16challange

Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem.
Cieszymy się, że My, jako fundacja, również możemy dołożyć tę jedną cegiełkę do pomocy naszym bohaterom.

„Uratować choć jedno życie to tak jakby uratować cały świat”.

Nasza misja hot16challange – wykonana! Teraz wasza kolej! Czekamy na genialny utwór oraz mamy wielką nadzieję na wsparcie zbiórki dla potrzebujących. Do dzieła Radio Eska Trójmiasto! Czas start!

O autorze

Dodaj komentarz

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348