Zoodoptuj.pl w Fundacja Jestem Głosem Tych, co nie mówią – akcja #ZoodoptujMobilizuje dotarła do Rybnika!

Z

Fundacja Jestem Głosem Tych, co nie mówią z Rybnika niedawno odebrała własną paletę karm sygnowaną logiem Zoodoptuj. Jedna z największych ogólnopolskich akcji Fundacji Zoodoptuj – #ZoodoptujMobilizuje trwa i ma się dobrze.

Zamierzamy, chociaż w niewielkim stopniu, poprawić się stan bezdomniaków. Zoodoptuj pełną parą wspiera więc schroniska w najgorszym możliwym czasie w roku – na jesień i zimę. 

Fundacja Jestem Głosem Tych, co nie mówią już może cieszyć się pełną paletą zawierającą produkty o wartości ponad 2000 PLN od Fundacji Zoodoptuj z Andrychowa (woj. małopolskie). Co ciekawe, cena całej paczki okazała się jednak sporo niższa, w efekcie współpracy z naszą lokalną hurtownią – KupujeKarme.pl!

W zestawie – oczywiście obok atrakcyjnych cen, pojawiły się przede wszystkim także specjalnie dobrane karmy świetnych, specjalistycznych marek – suche i mokre.

Do bezdomniaków z Rybnika powędrowało więc dokładnie to, czego potrzebę zadeklarowało schronisko! 

ZOODOPTUJ.PL W FUNDACJA JESTEM GŁOSEM TYCH, CO NIE MÓWIĄ

Tymczasem, Fundacja Jestem Głosem Tych, co nie mówią już teraz cieszy się pełną paletą karm, wśród których znalazły się:

  • CANUN – BRIO ACTIV dla psów aktywnych 15kg (BRIOACTIVE) – 5 szt.
  • Divinus Cat Complete dla kotów dorosłych 20kg – 6 szt.
  • Dog&Co Wellness Adult Medium/Maxi Lamb 12kg – 1 szt.
  • Lenda Original Cat Light dla kotów, ochrona układu moczowego 2kg (Lenda Original Cat Light dla kotów, ochrona układu moczowego 2kg) – 3 szt.

Przed Zoodoptuj wciąż niemal 20 kolejnych placówek w ramach akcji, na które przeznaczane będą środki w wysokości minimum 1 000 PLN na każdą z placówek. Akcja finansowana jest ze środków własnych fundacji.

Celem akcji jest mobilizacja ludzi do pomocy schroniskom i pokazanie, że pomaganie nie jest trudne, a może dostarczyć wiele satysfakcji! Bezdomne zwierzęta potrzebują szeregu artykułów, do których dostęp często jest utrudniony. Obok karm, koców i innych produktów niezbędne jest także zainteresowania – i to przez cały rok!

I właśnie do tego Zoodoptuj swoimi działaniami chce zmobilizować:

  • zbiórka karmy,
  • wyprowadzanie psów,
  • wolontariat,
  • akcje promocyjne w social mediach,
  • pomoc finansowa i rzeczowa 

Oto, co możesz zrobić!

Więcej informacji na temat akcji znajdziesz tutaj: ZOODOPTUJ MOBILIZUJE – POMAGAMY 30 SCHRONISKOM W POLSCE!

O autorze

Dodaj komentarz

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348