AMSTAFFY NICZYJE Z DWOMA PALETAMI KARMY OD #ZOODOPTUJMOBILIZUJE I #ANDRYCHÓWDLASCHRONISK!

A

Zoodoptuj Mobilizuje trwa pełną parą, a bezdomniaki z Łodzi cieszą się już kolejną paletą pełną karmy. Fundacja Amstaffy Niczyje odebrała gigantyczną paletę, sygnowaną logiem Zoodoptuj, wartą grubo poand 1000 PLN! To jednak nie wszystko – Funacja Amstaffy Niczyje została także dołączona do grona placówek, które otrzymały karmę w ramach zbiórki #AndrychówDlaSchronisk.

To sie wydarzyło i tym razem to bezdomniaki z jednego z najbardziej potrzebujących placówek cieszą się pełną paletą doskonałej jakości karmy, którą już mogą kosztować. Karmę ze sklepu ZOOART – osiem gigantycznych worków BRIT CARE Adult Large Breed Lamb & Rice 12kg. – uzupełniliśmy dodatkowo gigantycznym workiem kocy dla ocieplenia życia bezdomniaków z Amstaffów zebranych w ramach #AndrychówDlaSchronisk. Jednak w efekcie akcji zbiórki karmy #AndrychówDlaSchronisk do Amstaffów wędruje też – obok smakołyków z ZOOART – ogromna ilość karmy zebrana przez mieszkańców!

Merdy i te radosne pyszczki to jest powód, dla którego przede wszystkim działamy i co sprawia, że nasza fundacja w ogóle ma sens! Co więcej, zyskujemy na tym nie tylko my, ale przede wszystkim bezdomniaki z całej Polski!

AMSTAFFY NICZYJE Z PALETĄ  KARMY OD #ZOODOPTUJMOBILIZUJE I KOCAMI Z AKCJI #ANDRYCHÓWDLASCHRONISK!

Czytaj też: TRÓJMIASTO DLA SCHRONISK – ZOODOPTUJ PRZED JESIENIĄ NIE ZWALNIA OBROTÓW!

#ZoodoptujMobilizuje – Fundacja Amstaffy Niczyje z paletAMI karmy i kocy na pokładzie!

Co ciekawe, do Amstaffów Niczyich dotarły nie tylko karmy – musimy zaznaczyć to raz jeszcze. Obok akcji mobilizacyjnej postanowiliśmy Amstaffy Niczyje dodatkowo włączyć także w akcję #AndrychówDlaSchronisk. Bezdomniaki z Fundacji potrzebują, a włodarze placówki wciąż apelują w mediach społecznościowych o pomoc dla swoich zwierzaków. Jak więc moglibyśy pozostać obojętni na to, co dzieje się wśród nas?

No właśnie! Niebawem więcej informacji dotyczących akcji zbiórki lokalnej, a także – oficjalne podsumowanie zebranej karmy i placówek, które ów paczki otrzymają!

Z kolei jeśli mowa o samej akcji Zoodoptuj Mobilizuje… Problemy nie wybierają, a potrzebujące czworonogi są wszędzie. Więc i my jesteśmy wszędzie! 

Znów strat nie zanotowano! A ponieważ Zoodoptuj Mobilizuje mamy Ci do powiedzenia tylko jedno…

Wciąż możesz pomóc! A jak? Sprawdź tutaj:  ZOODOPTUJ MOBILIZUJE – POMAGAMY 30 SCHRONISKOM W POLSCE!

O autorze

Dodaj komentarz

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348