Jooble przyjacielem fundacji Zoodoptuj!

J

Drodzy, chcemy Was oficjalnie poinformować: platforma Jooble nawiązała z nami współpracę! A co za tym idzie… Możemy się widywać już nie tylko na naszym Facebooku czy Instagramie, ale także na innej platformie! Tym razem właśnie takiej – pracowej! Zoodoptuj zawsze z Wami – zwłaszcza w ciężkich chwilach!

Czytaj też: PILNE: DRAMATYCZNA SYTUACJA W DOŁHOŁĘCE! 26 PSIAKÓW BEZ DOMU!

Jooble

Kim jest Jooble?

Jooble nie dość, że pomaga nam, ludziom, znaleźć pracę, postanowiła także w międzyczasie pomóc zwierzakom! Już możecie na stronie znaleźć nasz baner, który jest, jak pewnie się domyślacie, prosty w przekazie. Znajdź. Pokochaj. Adoptuj. Czegoż chcieć więcej?

To dokładnie ten sam proces, który musicie przejść podczas szukania pracy. No, prawie… Znajdź. Pokochaj. Zaadaptuj się. – tak wygląda proces szukania etatu! Nie powiecie nam, że nie mamy z Jooble cech wspólnych… 

jooble

Tymczasem, idea jest iście doskonała, ponieważ… Gdy już podupadasz na zdrowiu, bo nie możesz znaleźć pracę – Zoodoptuj uśmiechnie się do Ciebie z marginesu strony i… Poprawi humor pieskimi pyszczkami! Współpraca idealna z każdej możliwej strony!

A jeśli z kolei chodzi o sam portal – to platforma dla tych, którzy szukają pracy, chcą zmeinić zawód, albo zwyczajnie dorobić. A w międzyczasie, jak się okazuje, może także znaleźć pieską miłość! Czyż to nie genialne rozwiązanie?

Do zobaczenia na Jooble!

Czytaj też: FINAŁ AKCJI “ANDRYCHÓW DLA SCHRONISK” – MAMY PONAD 2 TONY KARMY

O autorze

Dodaj komentarz

Fundacja Lead Group

Adres:
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Dane rejestrowe:
KRS: 0000808099
NIP: 5512642052

Kontakt z nami:
fundacja@leadgroup.pl
(+48) 736-438-348