Jak możesz pomóc?

1. Po prostu... adoptuj zwierzaka!

Zobacz tylko ile niczemu niewinnych zwierząt czeka na miłość, na bezpieczny, kochający dom. One nie potrzebują dużo! Możesz odmienić los takiego zwierzaka, możesz dać mu radość, szczęście i miłość. Na Zoodoptuj.pl znajdziesz setki zwierząt czekających na szansę od właśnie takiej osoby jak Ty!

...adoptowane zwierzaki są naprawdę super!

Adoptowane zwierzęta nie raz utwierdziły nas wszystkich w przekonaniu, że potrafią się odwdzięczyć za uratowanie ich losu i wyzwolenie z ich własnego piekła, które na codzień musiały przeżywać. Zwierzęta to czują!


Sprawdź listę zwierząt do adopcji!
Adoptuj zwierzaka
Wspieraj zbiórki

2. Wesprzyj jedną z naszych zbiórek

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może pozwolić sobie na adopcję zwierzaka. Jedni mają już w domu zwierzaki, innym nie pozwala metraż bądź zarządca mieszkania, niektórym nie pozwala sytuacja zawodowa, a jeszcze innym... chociażby alergia.

Nie oznacza to jednak, że takie osoby nie mogą pomóc! Schroniska potrzebują bowiem nie tylko jak najwięcej nowych rodzin adopcyjnych, ale także środków finansowych na utrzymanie swoje i swoich podopiecznych!

...z tego powodu uruchomiliśmy zbiórki z prowizją 0%!

Tak, dobrze widzicie. Zoodoptuj nie tylko nie pobiera żadnej prowizji od przeprowadzanych zbiórek, ale także - dzięki współpracy z HotPay - pokrywa prowizję za przetworzenie płatności! Oznacza to, że 100% wpłacanej przez Was kwoty trafi bezpośrednio do wspieranego schroniska!


Adoptuj wirtualnie   Sprawdź aktualne zbiórki

3. Przekaż darowiznę naszej Fundacji

Nasza Fundacja organizuje własne akcje charytatywne i wspiera schroniska najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj". Wszystkie akcje charytatywne organizowane przez naszą Fundację są finansowane również ze środków wpłacanych od Darczyńców.

Jeśli nie możesz zdecydować się którą zbiórkę powinieneś wesprzeć, a bardzo chciałbyś pomóc, możesz przekazać środki bezpośrednio naszej Fundacji. W toku bieżącej działalności Fundacji na pewno znajdziemy i wesprzemy tych najbardziej potrzebujących... A Ty na pewno o tym usłyszysz!

30 1090 1740 0000 0001 4357 8304
Nazwa odbiorcy: Fundacja Lead Group
Tytułem: Darowizna na poczet działalności statutowej fundacjiDziękujemy za każdą wpłatę!

Darowizna
Zrób prezent psiakom i kociakom

4. Zrób prezent psiakom i kociakom

Potrzebne jest dosłownie wszystko! Począwszy od olbrzymich ilości karmy (pamiętaj, aby była dobrej jakości, tj. z dużą ilością mięsa, a małą ilością zbóż!), poprzez obroże, smycze, środki do pielęgnacji zwierząt, koce i ręczniki (być może jakieś zalegają Ci w domu!), a skończywszy na zabawkach dla zwierząt.

Wszystkie te rzeczy możesz dostarczyć bezpośrednio do najbliższego schroniska w Twojej okolicy bądź na adres naszej fundacji:

Fundacja Lead Group
ul. 27 Stycznia 9
34-120 Andrychów

Istnieje także możliwość, że dane schronisko może potrzebować coś nietypowego - np. styropian do ocieplenia budynku, czy farby do jego pomalowania. Najlepiej zapytać bezpośrednio!

5. Odwiedź najbliższe schronisko i zapytaj czego im potrzeba!

Tak jak wspomnieliśmy w poprzednim podpunkcie - każde schronisko, mimo iż pozornie podobne - może mieć nieco inne potrzeby!

Szczerze zachęcamy Cię do odwiedzenia najbliższgo dla Twojego miejsca zamieszkania schroniska dla bezdomnych zwierząt. Dowiesz się tam czego w danej chwili potrzebują najbardziej - być może nie będzie to karma czy koce... Ale równie dobrze mogą potrzebować dodatkowych rąk do pomocy! I pamiętaj, że niekoniecznie musi to być pomoc fizyczna - radość sobie, pracownikom i przede wszystkim samym psiakom sprawisz po prostu wyprowadzając je z klatek na spacer!

Uwaga!
Każda wizyta w schronisku skutkować może poważnym zakochaniem się w czworonogu, który Twoje uczucie odwzajemni zostając Twoim najwierniejszym przyjecielem do końca swoich dni!

Odwiedź schronisko

Fundator fundacji

Patroni medialni

Przyjaciele fundacji

System płatności dla sklepów online
Tipeo
FAME MMA
Profesjonalne strony internetowe
KS Beskid Andrychów
Jak pozbyć się zadłużenia
AQUA ZOO Andrychów
KupujeKarme.pl
FEN
Tymex Boxing Promotion
GROMDA
Jooble
PRIME SHOW MMA
Program Ochrony Klientów