Pomoc

Pytania ogólne

Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. Dla każdego, bez wyjątków.
Nie pobieramy żadnej prowizji. Robimy to charytatywnie. Kochamy zwierzaki i robimy to po, aby im pomóc 100% kwoty jaka jest wpłacana przekazujemy do danej organizacji (schroniska, fundacji, stowarzyszenia).
Serwis Zoodoptuj.pl to ogólnopolska platforma do wyszukiwania zwierząt aktualnie do adopcji. Po wejściu na stronę można w sposób łatwy i intuicyjny wyszukać zwierzaka do adopcji w swoim mieście lub w całej Polsce.
Każdy. W serwisie wyróżnia się dwa rodzaje kont. Pierwsze to konto użytkownika, które może założyć każda osoba bez względu na wiek, płeć czy miejsce zamieszkania. Drugim rodzajem jest konto organizacji. Jako organizacja może zarejestrować się każde schronisko, stowarzyszenie, organizacja czy fundacja. Wszystkie organizacje działające na rzecz zwierząt są u nas mile widziane.
Opcja "Nakarm zwierzaka" lub "Adopcja wirtualna" dostępna jest tylko i wyłącznie dla zweryfikowanych przez Zoodoptuj schronisk/fundacji czy stowarzyszeń, a więc nie ma takiej możliwości.
Tak. Ogłoszenia dodawane przez osoby fizyczne podlegają weryfikacji. Dokładamy wszelkich starań, aby ogłoszenia zwierząt w naszym serwisie były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie popieramy nielegalnych adopcji i jesteśmy stanowczo im przeciwni.
Konto może założyć każda osoba powiązana w jakikolwiek sposób z danym schroniskiem/fundacją/organizacją. Prosimy jednak pamiętać, że konta schronisk poddawane są przez nas szczegółowej weryfikacji.

Wpłaty

Każda wpłata dokonana poprzez kliknięcie przycisku "Nakarm zwierzaka", który jest widoczny przy każdym zwierzaku dodanym przez zweryfikowaną organizację (schronisko, fundacja, stowarzyszenie) trafia docelowo do organizacji, w której przebywa dany zwierzak, na którego została dokonana wpłata, a więc wpłacając na danego zwierzaka, w rzeczywistości wspierasz organizację (schronisko, fundację, stowarzyszenie), w której ten zwierzak przebywa, co za tym idzie - tego zwierzaka. My jako Zoodoptuj.pl jesteśmy zobowiązani do przesłania tych pieniędzy do danej organizacji.
To proste! Jeśli chcesz wspomóc danego zwierzaka przebywającego w schronisku, wystarczy że wejdziesz na jego profil u nas w serwisie i klikniesz w przycisk "Nakarm zwierzaka". Wtedy, po dokonaniu przez Ciebie wpłaty, schronisko do którego należy Twój ulubieniec, otrzyma Twoją wpłatę z opcjonalną informacją, którą zamieścisz przy wpłacie.
Jeśli skorzystałeś z szybkich płatności online i dostałeś maila z potwierdzeniem prawidłowego statusu, odczekaj do jednej godziny. Czasami występują opóźnienia. Jeśli Twój wpis dalej się nie pojawił, prosimy skontaktuj się z nami. Należy także pamiętać, że wpisy obrażliwe lub łamiące nasz regulamin będą usuwane.

Fundator fundacji

Patroni medialni

Przyjaciele fundacji

System płatności dla sklepów online
Tipeo
FAME MMA
Profesjonalne strony internetowe
KS Beskid Andrychów
Jak pozbyć się zadłużenia
AQUA ZOO Andrychów
KupujeKarme.pl
FEN
Tymex Boxing Promotion
GROMDA
Jooble
PRIME SHOW MMA
Program Ochrony Klientów