O Fundacji

Nasza misja

Naszą główną misją jest walka z bezdomnością psów i kotów na terenie całej Polski. Usilnie dążymy do rozwiązania tego problemu i wspieramy schroniska w całym kraju, ponieważ nie jesteśmy obojętni na los bezradnych, niczemu niewinnych zwierząt przebywających w schroniskach.

... ale to nie wszystko!

Wiemy doskonale jak bardzo potrzebna jest pomoc samym schroniskom, dlatego też przygotowaliśmy dla nich specjalne narzędzia, które pomogą utrzymać schronisko, aby mogły ratować kolejne zwierzaczki. Zawsze to dodatkowe wsparcie!

1223+

Adoptowanych zwierząt

107+

Osób nakarmiło zwierzaka

35

Organizacji i Schronisk

Zoodoptuj.pl

Wyszukiwarka zwierząt do adopcji

Szukasz psa lub kota do adopcji? Idealnie trafiłeś. Adoptuś.pl to wyszukiwarka zwierząt do adopcji na terenie naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego czworonożnego przyjaciela w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Pomagaj zwierzakom w schroniskach

Nie każdy może pozwolić sobie na adopcję zwierzaka, ale z pewnością wiele takich osób chciałoby pomóc zwierzakom w schroniskach. Możesz wspierać wybranego zwierzaka poprzez opcję nakarm zwierzaka lub wspierać zbiórkę pieniężną organizowaną przez zweryfikowaną organizację działającą na rzecz zwierząt. Nie pobieramy żadnej prowizji zarówno od schronisk jak i od pomagających. Nasz serwis jest i będzie całkowicie non-profit i w 100% darmowy!

Pomagaj razem z nami

Dołącz do nas na Facebooku

Zachęcamy do dołączenia do nas na Facebooku jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Od czasu do czasu chcemy organizować różne fajne akcje :) Obserwuj nas w social media i bądź czujny!

Patroni medialni

Eska

Przyjaciele fundacji

Lead Group
HotPay
Tipeo
Evada - Strony Internetowe Trójmiasto
Zajebistro