Karetka dla ludzi i zwierząt.

Karetka dla ludzi i zwierząt.

Trwa do: 01 czerwca 2020

W obecnej sytuacji karetka będzie służyła także ludziom, lecz po zakończeniu pandemii będzie dużą pomocą w ratowaniu zwierząt z wypadków komunikacyjnych.

Nastały dramatyczne czasy :( Mieliśmy prowadzić obecnie zbiórkę na karetkę dla zwierząt, ale w związku z tym, że koronawirus rozprzestrzenia się coraz bardziej, stwierdziliśmy, że pomoc należy się teraz przede wszystkim ludziom - jeśli ludzi zabraknie, kto zadba o zwierzaki? Karetka zakupiona z tej zbiórki po spełnieniu swojej roli będzie zdezynfekowana i przekształcona tak, aby służyć zwierzętom.

Niestety wiele osób w tym trudnym czasie pozostawionych jest bez pomocy. Niewiele osób myśli o bezdomnych ludziach oraz o osobach starszych, które zostały pozostawione same sobie. Chcemy zakupić karetkę do transportu sanitarnego, z myślą właśnie o nich. Nasze Stowarzyszenie od wielu lat pomaga osobom bezdomnym i wykluczonym społecznie, także w tym trudnym czasie, mimo, że ryzyko zarażania jest coraz większe. Jeśli sami nie możecie lub boicie się pomóc, pomóżcie dokładając swoją cegiełkę do naszej inicjatywy.

Środek transportu może nam pomóc między innymi w przewożeniu osób bezdomnych do specjalnie przygotowanych ośrodków, w których otrzymają pomoc. Planujemy wykorzystać samochód także przy pomocy dla seniorów i osób samotnych, które ze względu na wiek czy stan zdrowia nie mogą wychodzić ze swoimi podopiecznymi. Chcielibyśmy zorganizować grupę osób, która przy pomocy transportu będą mogły dotrzeć do osób potrzebujących i udzielić im pomocy.

Takie momenty jak ten, powinny pokazać jakimi ludźmi jesteśmy i jak funkcjonujemy jako społeczeństwo. W tym trudnym czasie nie pozostawiajmy osób samotnych i wykluczonych społecznie samym sobie!

Od zeszłego roku prowadziliśmy zbiórkę na karetkę własnymi środkami. Udało się zebrać 5000zł, jednak to dalej kropla w morzu. Otrzymujemy informacje, że osoby starsze, zwłaszcza z terenów wiejskich mają obecnie problem ze zrobieniem zakupów oraz z dojazdem do lekarza. Chcielibyśmy pomóc takim osobom, ale niestety nie dysponujemy przystosowanym do tego samochodem. Samochód będzie przystosowany do szybkiej dezynfekcji, także będziemy mogli pomóc wielu osobom. Samochód, który chcemy zakupić jest również przystosowany do transportu osób leżących - możemy pomóc również osobom niepełnosprawnym! Prosimy o dar Waszych serc! Im szybciej uda się zebrać potrzebną kwotę, tym szybciej będziemy mogli zacząć pomagać! Pamiętajcie, że po wygaśnięciu zachorowań samochód dalej będzie służył do niesienia pomocy!!

Zbiórka na pomagamy.pl:

https://pomagam.pl/gp79pytr?fbclid=IwAR2S8BHTp-glsZEsvOhfZxYJcuNbjsm6zKS7KMeFST5he7tPBri03NnP3d4

Nikt jeszcze nie wpłacił na tę zbiórkę. Bądź pierwszą osobą, która wpłaci.

0 zł

Cel: 50 000 zł

0%
0 osób wsparło zbiórkę
0 udostępnień
Ostatnio aktywny: 2 dni temu

Wyślij wiadomość

Patroni medialni

Eska

Przyjaciele fundacji

Lead Group
HotPay
Tipeo
Evada - Strony Internetowe Trójmiasto
Zajebistro