Nowe życie Tangera
Tanger, po 4 latach w schroniskowym boksie, trafił do hoteliku, gdzie odnalazł upragnioną ciszę i spokój.
Tanger to jeden z tych psów, które zostają w głowie na długi czas. To pies, który naprawdę nie daje o sobie zapomnieć, gdy tylko uda Wam się stworzyć nić porozumienia. 4 lata spędził za kratami w schronisku.

Tanger to bardzo świadomy siebie pies, dokładnie wie, czego chce i jasno o tym komunikuje. Bardzo ceni sobie swoją przestrzeń i potrafi delikatnym uderzeniem głowy zasygnalizować swoje niezadowolenie. Spacery z nim to absolutna przyjemność. Tanger dużo węszy, eksploruje, nie ciągnie na smyczy. Nie do końca przepada za innymi psami, ale potrafi pięknie się z nimi minąć. Natomiast myślimy, że przy odpowiedniej konsekwencji i regularności będzie mógł zamieszkać z innym psem.
Dotyk ze strony człowieka zazwyczaj traktuje jak obowiązek. Zaufanym wolontariuszom pozwala się praktycznie w pełni obsłużyć, ale zajęło nam długo by wyraził zgodę na te czynności. To nie jest pies, którego będziemy swobodnie czochrać po zadku. To pies, który bardzo uczy pokory i szanowania psich granic, ale jest w tym wszystkim bardzo delikatny i wybacza błędy ze strony ludzi.
Szukamy doświadczonego domu, koniecznie bez dzieci, rodziny, która będzie chciała poświęcić dni, tygodnie a może i miesiące żeby poznać Tangera (a uwierzcie nam, że warto). Tanger jest pod stałą opieką behawioralną i na takową opiekę będzie mogła liczyć również jego przyszła rodzina adopcyjna (dożywotnio). Idealnym byłby dom w spokojnej okolicy, możliwie jak najdalej od ruchu ulicznego. Tanger potrafi użyć zębów, gdy poczuje się zagrożony, dlatego proces zapoznania i przekazania naszej całej wiedzy o tym wspaniałym psie trochę potrwa, ale czymże jest ten czas w porównaniu do tego jak cudownego kompana swojego życia możecie zyskać?
Tanger cały czas szuka domu stałego, ale dzięki Waszemu wsparciu nie musi czekać piątego roku za kratami.
danio
252 dni temu
Vitality Bee
Grandrp
407 dni temu
PIEKNY PIESEK POZDRAIWAM Z RODZINKA ❤❤❤❤
Anonimowy Wpłacający
436 dni temu
Pani ania
466 dni temu
Anonimowy Wpłacający
469 dni temu
Anonimowy Wpłacający
487 dni temu
Bumlee
501 dni temu
Bumlee zawsze niesie pomocną dłoń
mlodyg
505 dni temu
moksli
505 dni temu
728 zł
Cel: 1 200 zł
Anonimowy Wpłacający
197 dni temu