Stawiamy Na Kastrację!
Zbieramy środki na zabiegi kastracji kotów wolno bytujących zgłoszonych z terenu Krakowa i okolic.
Zbiórka ta powstała z potrzeby walki z bezdomnością kotów w połączeniu z finansową bezsilnością. Miasto Kraków ma program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności i budżet przeznaczony na ich realizację, ale są wyznaczone tylko 3 gabinety na całe miasto – siłą rzeczy nie dla wszystkich zgłaszanych kotów jest na bieżąco miejsce w lecznicy, robiącej zabiegi finansowane przez miasto. Ponadto środki przewidziane na ten rok już się kończą, a przecież jest dopiero koniec marca. Dodatkowo program nie obejmuje oczywiście kotów z okolic Krakowa, których jest mnóstwo.
Musimy natychmiast zacząć działać. Niemal codziennie otrzymujemy zgłoszenia o wolno bytujących kotach z Krakowa i okolic, które trzeba odłowić na zabieg kastracji. Niestety hamują nas możliwości finansowe. Dlatego stworzyliśmy zbiórkę STAWIAMY NA KASTRACJĘ , na której zbieramy środki na zabiegi kotów, które są do nas zgłaszane. Wykastrujmy jak najwięcej kocic i kocurów zanim zacznie się "kociakowy armagedon".
Aktualizacja: 1057 dni temuJoanna Pabian
676 dni temu
Klaudia Pilch
866 dni temu
bazarek
Ewa B
1019 dni temu
Magdalena Kozioł
1019 dni temu
za książkę
Agnieszka Hajnrych
1043 dni temu
M.Hejnar
1044 dni temu
Joanna Pyczek
1044 dni temu
Teresa Borzęcka
1044 dni temu
Urszula Pospiech
1044 dni temu
30 033 zł
Cel: 30 000 zł
Dominika Pietraszek
660 dni temu