Wspomagamy schroniska - zbieramy na karmę
Zbiórka na karmę dla najbardziej potrzebujących schronisk.
Drogie Zwierzoluby!
Jak dobrze wiecie w wielu schroniskach się "nie przelewa". W związku z tym organizujemy zbiórkę, z której pieniądze zostaną przeznaczone na zakup karmy dla zwierząt dla najbardziej potrzebujących schronisk. Zbieramy niewielką kwotę, bo zaledwie 5 tysięcy złotych. Wystarczy to na kilkadziesiąt worków karmy, którą będziemy mogli przekazać do najbardziej potrzebujących schronisk.
Zapraszamy wszystkich zwierzolubów do wzięcia udziału w naszej akcji, liczy się każda, nawet ta najmniejsza pomoc. A może ktoś z Was zna jakieś schroniska, które potrzebują pomocy? Możecie nam sugerować ich nazwy w komentarzach, na pewno weźmiemy je pod uwagę podczas rozdzielania karmy!
PS. Piesek ze zdjęcia jest do adopcji, więcej informacji na jego temat znajduje się tutaj: https://zoodoptuj.pl/zwierzak/pies/1422-kubus
Karolina Pałczyńska
1275 dni temu
Marta
1281 dni temu
Od Karolci
1282 dni temu
Pysznej karmy <3
Anonimowy Wpłacający
1300 dni temu
Anonimowy Wpłacający
1303 dni temu
Anonimowy Wpłacający
1306 dni temu
Anonimowy Wpłacający
1324 dni temu
Anonimowy Wpłacający
1355 dni temu
Anonimowy Wpłacający
1366 dni temu
2 888 zł
Cel: 5 000 zł
Anonimowy Wpłacający
1064 dni temu