Zbiórka w ramach akcji #ZoodoptujMobilizuje
#ZoodoptujMobilizuje - zbieramy środki na kolejne schroniska!
Celem akcji jest mobilizacja ludzi do pomocy schroniskom i pokazanie, że pomaganie nie jest trudne, a może dostarczyć wiele satysfakcji! Bezdomne zwierzęta potrzebują szeregu artykułów, do których dostęp często jest utrudniony. Obok karm, koców i innych produktów niezbędne jest także zainteresowania - i to przez cały rok!
W ramach inauguracji akcji nasza fundacja wybrała 30 schronisk, którym z własnych środków dostarczy karmę i inne niezbędne im w danym momencie rzeczy do spokojnego funkcjonowania przed nadchodzącym jesienno-zimowym okresem.

30 schronisk, to jednak zaledwie czubek wielkiej góry lodowej!
W ramach tej zbiórki możecie więc wpłacać środki, dzięki którym listę tę będziemy mogli rozszerzyć. Im więcej zebranych pieniędzy, tym większa ilość najedzonych psiaków.
Prosimy o wsparcie. Pokażcie, że pomaganie jest fajne!
Anonimowy Wpłacający
1741 dni temu
krzysiek ,sobczyk
1741 dni temu
Hubert
1742 dni temu
Madafak co to bylo
Anonimowy Wpłacający
1749 dni temu
Anonimowy Wpłacający
1752 dni temu
Anonimowy Wpłacający
1768 dni temu
Ale przystojni kawalerzy na zdjęciu zbiórki <3
Anonimowy Wpłacający
1768 dni temu
Anonimowy Wpłacający
1773 dni temu
Kamil
1774 dni temu
390 zł
Cel: 10 000 zł
JebacPsyAleKochacPieski
1729 dni temu