- Imię:
Pulpecik
- Miasto:
Poznań
- Status:
Szuka domu
- Gatunek:
Kot
- Płeć:
On
- Wiek:
Młody
- Wielkość:
Średni
- Rasa lub w podobie rasy:
Mieszaniec
- Aktywność:
Aktywny
- Data dodania:
05 listopada 2025
Jednookiego Pulpecika śmierć miała już na widelcu
Był osłabiony i cierpiał na koci katar. Choroba zdążyła już odebrać mu jedno oko. Męczył się z powodu gorączki i bólu. Nie mówiąc już o głodzie. Był wystraszony. Pomimo strachu jednak, jak gdyby wiedział, że jego dni są policzone, bezdomny kociak podszedł do człowieka prosić o ratunek. Na szczęście trafił na wspaniałą osobę, która nie odwróciła od niego wzroku ... I tak Pulpecik trafił do naszej fundacji, ratującej ślepaczki – Ja Pacze Sercem.
W naszym domu tymczasowym został otoczony miłością i opieką. Koci katar udało się wyleczyć. Pulpecik okazał się wesołym kotkiem, który uwielbia zabawy, ale bardzo lubi też leżeć na kanapie, spać przy swoich tymczasowych opiekunach albo na ich kolanach. Chętnie także do nich „zagaduje” po swojemu. Jest zrównoważony i spokojny.
Pulpecik urodził się we wrzeniu 2024 roku. Jest zdrowy, nie ma jednego oka, na drugie widzi normalnie. Został zaszczepiony i wysterylizowany. Ma chip. Testy FIV/FELV ma ujemne.
Kocurek z powodu zapalenia dziąseł ma usunięte wszystkie ząbki.
Pulpecik szuka domu* „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. W tej chwili przebywa wśród innych kotów i w nowym życiu może dołączyć do stada zwierząt.
Podaruj dom Pulpecikowi, a dostaniesz od niego kocią miłość jak na tacy!
*Nasza miłość do Ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w Polsce i za granicą.
- Sterylizacja/Kastracja
- Szczepienia
- Przyjazny dzieciom
- Szkolony
- Uwielbia zabawę
- Uwielbia spacery
- Akceptuje psy
- Akceptuje koty
- Uwielbia pieszczoty
- Bardzo źle znosi pobyt w schronisku