Mam na imię

TABBY

  • Imię: TABBY
  • Miasto: Bielsko-Biała
  • Status: Szuka domu
  • Gatunek: Pies
  • Płeć: On
  • Wiek: Bardzo młody
  • Wielkość: Mały
  • Rasa lub w podobie rasy: Mieszaniec
  • Aktywność: Kanapowiec
  • Data dodania: 28 lutego 2025

Śląsk, Dolny Śląsk, Małopolska - tu głównie robimy adopcje. Pies szuka domu w całej Polsce - jest w schronisku w woj. lubelskim. Jeśli ktoś nie może przyjechać po psa, organizujemy transport (po pozytywnej procedurze adopcji).

Tabby na filmiku: www.youtube.com/shorts/lC7G8X75sKU

Tabby jest z natury nieśmiałym pieskiem, a przy tym niezwykle łagodnym. Poznając człowieka początkowo trzyma się z boku i patrzy z dozą niepewności. Potrzebuje czasu aby otworzyć się w pełni. Przy pieskach nie ma oporów, od razu chce być przyjacielem, potrzebuje kontaktu. Tabby umie chodzić na smyczy, jest średnio aktywnym psiakiem. Może zostać przyjacielem dziecka, ale takiego, które już wie jak obchodzić się z psem. To psiak, który w nowym domu szybko rozkwitnie, potrzebuje tylko ciepła i poczucia bezpieczeństwa.

wiek: ok. 1 rok; wielkość; 33 cm waga: 11 kg;


*Wymagana jest zgoda na wizytę przed adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

* Przed adopcją pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji, opłaca to schronisko. Przed zabiegiem robione są badania kwalifikujące do zabiegu. Jeśli stan zdrowia nie pozwala na zabieg w danych momencie to obowiązkiem adoptującego jest przeprowadzenie tego zabiegu w ciągu 3 msc od adopcji. Jeśli psiak adoptowany to szczenię wtedy obowiązuje kastracja/sterylizacja po osiągnięciu wieku dojrzałego.

* Wiek psa jest szacowany/oceniany na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany w przybliżeniu.

* UWAGA: W przypadku adopcji psa poza woj. lubelskie, są dwie możliwości. Adoptujący może sam przyjechać po psiaka bądź może skorzystać ze zorganizowanego transportu. Koszt transportu pokrywa adoptujący. W przypadku samodzielnego odbioru psiaka nie ma kosztów.

* BARDZO ISTOTNE! Opis każdego psiaka jest tworzony po obserwacji go w schronisku oraz na spacerach z wolontariuszami. Charakter psa może zmienić się w warunkach domowych co należy brać pod uwagę. Każdy pies potrzebuje również czasu na zaznajomienie się z nowym miejscem, ludźmi i nową sytuacją. W większości przypadków nie mamy pojęcia jaką przeszłość kryje za sobą psiak, co musiał przeżyć. Adoptujący powinien wykazywać się cierpliwością i wyrozumiałością. Psiak po adopcji może niszczyć rzeczy czy załatwiać się w domu, może nie potrafić zostawać sam w mieszkaniu. Obowiązkiem adoptującego jest wszystkiego nauczyć psa, poświęcić mu czas. Pamiętaj, że psiaki ze schronisk już wiele przeszły. Przemyśl adopcję, zwierzę to nie rzecz a żywa czująca istota, za którą będziesz odpowiedzialny!


  • Sterylizacja/Kastracja
  • Szczepienia
  • Przyjazny dzieciom
  • Szkolony
  • Uwielbia zabawę
  • Uwielbia spacery
  • Akceptuje psy
  • Akceptuje koty
  • Uwielbia pieszczoty
  • Bardzo źle znosi pobyt w schronisku

Stowarzyszenie Wolontariat Schroniska dla Psów w Nowodworze

201 zwierząt do adopcji

ul. ul. Leszczyńskiego 23, Lublin

Zainteresowany adopcją tego zwierzaka?

Ostatnio aktywny: 11 minut temu
0 udostępnień

My też czekamy na nowy dom!

Poznań
Szuka domu
Do adopcji Poznań
Azor

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Duży

Azor Fundacja Dom dla Kundelka
Fundacja Dom dla Kundelka

Azor

0 zł w tym miesiącu (0%)
Racibórz
Szuka domu
Do adopcji Racibórz
Leo

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Duży

Leo Fundacja Zwierzęca Polana
Fundacja Zwierzęca Polana

Leo

Łowicz
Szuka domu
Do adopcji Łowicz
Figaro

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Średni

Figaro Psom na pomoc
Psom na pomoc

Figaro

Olsztyn
Szuka domu
Do adopcji Olsztyn
Szczeniaki

Płeć: On

Wiek: Bardzo młody

Wielkość: Mały

Szczeniaki Psy_do_adopcji
Psy_do_adopcji

Szczeniaki

Zobacz więcej

Zapytaj o zwierzaka

Fundator fundacji

Patroni medialni

Główni partnerzy