Rozi

Mam już dom <3

Mam na imię

Rozi

MAM JUŻ DOM! :)
  • Miasto: Głogów
  • Status: Znalazł dom
  • Gatunek: Pies
  • Płeć: Ona
  • Wiek: Bardzo młody
  • Wielkość: Mały
  • Rasa lub w podobie rasy: Mieszaniec
  • Data dodania: 01 marca 2025
Mam już dom! :)

Rozi to około 4-miesięczna, urocza sunia, która dopiero zaczyna poznawać świat. To jeszcze psie dziecko i schroniskowy hałas oraz samotność w zimnym kojcu bardzo ją przytłaczają. Rozi jest dość masywnej budowy, więc przypuszczamy, że może wyrosnąć na większego pieska, no ale tak naprawdę nikt z nas tego nie wie jak dużym pieskim będzie docelowo

Rozi jest niezwykle przyjazna wobec innych psów – w ich towarzystwie czuje się pewniej i spokojniej. W stosunku do ludzi jest równie otwarta – szuka w nich oparcia, uwielbia pieszczoty i chętnie pcha się na kolana. Powoli uczy się chodzenia na smyczy i robi w tym coraz większe postępy.

Na spacerze, z dala od schroniskowego zgiełku, staje się odważniejsza i coraz chętniej eksploruje otoczenie.

Jesteśmy pewni, że kiedy już poczuje się bezpieczna w nowym domu, wtedy dopiero się rozkręci! Jak na psie dziecko przystało, będzie szaleć, biegać, brykać i wymyślać różne psoty

To psie dziecko potrzebuje domu, który poświęci jej czas na naukę, zabawę i socjalizację, aby wyrosła na pewnego siebie i zrównoważonego psa.

Rozi przeszła już pierwsze szczepienie przeciwko chorobom zakaźnym i została zaczipowana, dom który zdecyduje się na jej adopcję i przejdzie pozytywnie procedurę adopcyjna będzie zobowiązany do kontynuowania cyklu szczepień oraz do sterylizacji suni po osiągnięcia przez nią odpowiedniego wieku.

Osoby zainteresowane adopcją, zapraszamy do kontaktu. Obowiązuje procedura adopcyjna, wypełnienie ankiety, rozmowa z wolontariuszem oraz spacer zapoznawczy z pieskiem.

Rozi przebywa w schronisku we Wróblinie Głogowskim (dolnośląskie).

  • Sterylizacja/Kastracja
  • Szczepienia
  • Przyjazny dzieciom
  • Szkolony
  • Uwielbia zabawę
  • Uwielbia spacery
  • Akceptuje psy
  • Akceptuje koty
  • Uwielbia pieszczoty
  • Bardzo źle znosi pobyt w schronisku

anaka114

Na Zoodoptuj od: 01 marca 2025

Głogów

Ostatnio aktywny: 2 godzin temu
0 udostępnień

My też czekamy na nowy dom!

Rzeszów
Szuka domu
Do adopcji Rzeszów
Jessi

Płeć: Ona

Wiek: Dorosły

Wielkość: Średni

Jessi Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt - Schronisko Kundelek
Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt - Schronisko Kundelek

Jessi

Chełm
Szuka domu
Do adopcji Chełm
Zmarszczka

Płeć: Ona

Wiek: Młody

Wielkość: Średni

Zmarszczka Fundacja dla Zwierząt Szczęśliwy Los
Fundacja dla Zwierząt Szczęśliwy Los

Zmarszczka

0 zł w tym miesiącu (0%)
Poznań
Szuka domu
Do adopcji Poznań
Nuno

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Średni

Nuno

Łódź
Szuka domu
Do adopcji Łódź
Brutusek

Płeć: On

Wiek: Senior

Wielkość: Średni

Brutusek Psom na pomoc
Psom na pomoc

Brutusek

Zobacz więcej

Zapytaj o zwierzaka

Fundator fundacji

Patroni medialni

Główni partnerzy