Mam na imię

Brytan

  • Imię: Brytan
  • Miasto: Głogów
  • Status: Szuka domu
  • Gatunek: Pies
  • Płeć: On
  • Wiek: Dorosły
  • Wielkość: Duży
  • Rasa lub w podobie rasy: Mieszaniec
  • Data dodania: 17 września 2025
  • Aktualizacja: 01 października 2025

Brytan - pies, który wyjedzie ze schroniska w czarnym, foliowym worku.

Przerażające, smutne ale niestety najbardziej prawdopodobne jest, że Brytan szybciej umrze w schroniskowym kojcu niż ktoś na poważnie się zainteresuje jego adopcją.

Brytan jest w schronisku od 4 lat i od 4 lat jest niewidzialny dla ludzi. Boi się ludzi, nie chodzi na spacery, nawet nie opuszcza schroniskowego kojca. Nie jest też najmłodszy - ma ok 8 lat. A do tego wszystkiego ma problemy ze stawami.

Brytan musi mieć ogrodzony teren, raczej nigdy nie będzie kanapowym, domowym pieskiem. Tak naprawdę jedyne czego ten pies potrzebuje to pełnej miski, ciepłej budy, opieki weterynaryjnej i świętego spokoju. Tak naprawdę to może nawet sobie zamieszkać na terenie jakiejś firmy, gdzie codziennie pojawia się człowiek.

Byłoby cudownie, wręcz idealnie gdyby znalazł się ktoś - kto chciałby podarować mu swój ogród, przeznaczyć swój czas na przekonanie chłopaka do siebie i pokazanie, że człowiek wcale nie jest taki straszny. Jednak nawet nie łudzimy się, że taki dom dla niego się znajdzie.

Co można jeszcze powiedzieć o Brytanie? Jest to BARDZO miły pies. Po zagonieniu do kąta lub budy - można z nim robić wszystko, a on nawet nie burknie. Bez problemu pozwala sobie pobrać krew czy zrobić zastrzyk. Gdy coś się dzieje na schronisku - Brytan ładnie szczeka. Ale nie nadaje się na psa typowo stróżującego, nie podbiegnie do płotu oszczekać intruza - owszem, da znać że ktoś się kręci ale raczej z bezpiecznego dla niego dystansu.

Jeśli chodzi o jego stosunek do psów, od niedawna mieszka w kojcu z miłą suczką i bardzo ładnie się z nią dogaduje. Nie wchodzą sobie w drogę. Stosunek do samców jest nieznany - ale raczej nie powinien mieć większego problemu, by dogadać się z niekonfliktowym samcem.

Brytan jest wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony.

Obowiązuje procedura adopcyjna.

Brytan przebywa w schronisku we Wróblinie Głogowskim (dolnośląskie).

  • Sterylizacja/Kastracja
  • Szczepienia
  • Przyjazny dzieciom
  • Szkolony
  • Uwielbia zabawę
  • Uwielbia spacery
  • Akceptuje psy
  • Akceptuje koty
  • Uwielbia pieszczoty
  • Bardzo źle znosi pobyt w schronisku

anaka114

Na Zoodoptuj od: 01 marca 2025

Głogów

Zainteresowany adopcją tego zwierzaka?

Ostatnio aktywny: wczoraj
0 udostępnień

My też czekamy na nowy dom!

Nowy Dwór Mazowiecki
Szuka domu
Do adopcji Nowy Dwór Mazowiecki
Tomi

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Duży

Tomi Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych

Tomi

gliwice
Szuka domu
Do adopcji gliwice
Tango

Płeć: On

Wiek: Młody

Wielkość: Duży

Tango

Nowy Dwór Mazowiecki
Szuka domu
Do adopcji Nowy Dwór Mazowiecki
Lutek

Płeć: On

Wiek: Bardzo młody

Wielkość: Mały

Lutek Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych

Lutek

Olsztyn
Szuka domu
Do adopcji Olsztyn
Duplo

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Mały

Duplo Beania
Beania

Duplo

Zobacz więcej

Zapytaj o zwierzaka

Fundator fundacji

Patroni medialni

Główni partnerzy