Łaskotka

Mam już dom <3

Mam na imię

Łaskotka

MAM JUŻ DOM! :)
  • Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Status: Znalazł dom
  • Gatunek: Pies
  • Płeć: Ona
  • Wiek: Bardzo młody
  • Wielkość: Mały
  • Rasa lub w podobie rasy: Mieszaniec
  • Data dodania: 24 lutego 2020
  • Aktualizacja: 13 października 2025
Mam już dom! :)

Imię: Łaskotka
Rasa: mix
Ur. 06.2019r
Płeć: samica
Wielkość: mała
Waga: 4,50 kg

Łaskotka to malutka suczka znaleziona na terenie gminy Legionowo. Jest sympatyczną, milutką i grzeczną pięknością. Bardzo lubi przebywać na rękach człowieka wtulając się w jego ramiona. Na głaski i przytulanie reaguje uroczymi całuskami.  Łaskotka została znaleziona w obróżce przeciwpchelnej. Ta śliczna trikolorka bardzo tęskni za domkiem i z niecierpliwością czeka na swojego właściciela.

WŁAŚCICIELU, GDZIE  JESTEŚ?
NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
-------------------------------------------
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.plImię: Łaskotka Rasa: mix Ur. 06.2019r Płeć: samica Wielkość: mała Waga: 4,50 kg Łaskotka to malutka suczka znaleziona na terenie gminy Legionowo. Jest sympatyczną, milutką i grzeczną pięknością. Bardzo lubi przebywać na rękach człowieka wtulając się w jego ramiona. Na głaski i przytulanie reaguje uroczymi całuskami. Łaskotka została znaleziona w obróżce przeciwpchelnej. Ta śliczna trikolorka bardzo tęskni za domkiem i z niecierpliwością czeka na swojego właściciela. WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ? NIE KUPUJ – ADOPTUJ ! PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl

  • Sterylizacja/Kastracja
  • Szczepienia
  • Przyjazny dzieciom
  • Szkolony
  • Uwielbia zabawę
  • Uwielbia spacery
  • Akceptuje psy
  • Akceptuje koty
  • Uwielbia pieszczoty
  • Bardzo źle znosi pobyt w schronisku

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych

3065 zwierząt do adopcji

ul. Leśna, Nowy Dwór Mazowiecki

Ostatnio aktywny: 6 godzin temu
0 udostępnień

My też czekamy na nowy dom!

Poznań
Szuka domu
Do adopcji Poznań
Rysia

Płeć: Ona

Wiek: Dorosły

Wielkość: Mały

Rysia Fundacja Głosem Zwierząt
Fundacja Głosem Zwierząt

Rysia

Rzeszów
Szuka domu
Do adopcji Rzeszów
MILKA

Płeć: Ona

Wiek: Bardzo młody

Wielkość: Mały

MILKA Fundacja Psi Azylek - Zwierzęta w Potrzebie
Fundacja Psi Azylek - Zwierzęta w Potrzebie

MILKA

Poznań
Szuka domu
Do adopcji Poznań
Niki

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Średni

Niki Fundacja Dom dla Kundelka
Fundacja Dom dla Kundelka

Niki

0 zł w tym miesiącu (0%)
Warszawa
Szuka domu
Do adopcji Warszawa
Milo

Płeć: On

Wiek: Bardzo młody

Wielkość: Średni

Milo doti.krokowska
doti.krokowska

Milo

Zobacz więcej

Zapytaj o zwierzaka

Fundator fundacji

Patroni medialni

Główni partnerzy