Nutka

Mam już dom <3

Mam na imię

Nutka

MAM JUŻ DOM! :)
 • Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki
 • Status: Znalazł dom
 • Gatunek: Pies
 • Płeć: Ona
 • Wiek: Bardzo młody
 • Wielkość: Mały
 • Rasa lub w podobie rasy: Mieszaniec
 • Data dodania: 02 marca 2020
 • Aktualizacja: 18 maja 2020
Mam już dom! :)

Imię: Nutka
Rasa: mix
Ur. 11.2019r
Płeć: samica
Wielkość: mały
Waga: 9 kg

Nutka to szczeniak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielona nieznanym otoczeniem, jednak wraz z upływem czasu coraz śmielej i z wielką ciekawością zwiedza okolicę. Nutka bardzo lgnie do człowieka, wspaniale czuje się na kolankach i uwielbia rozdawać buziaki :) Sunia nie umie chodzić na smyczy, ale jest bardzo chętna do nauki. Nie znamy jej rodziców i nie wiemy jak duża urośnie, zapowiada się na pieska średniego. Nutka czeka na kochającego człowieka, który odmieni jej los i podaruje domek na zawsze.Nutka to szczeniak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielona nieznanym otoczeniem, jednak wraz z upływem czasu coraz śmielej i z wielką ciekawością zwiedza okolicę. Nutka bardzo lgnie do człowieka, wspaniale czuje się na kolankach i uwielbia rozdawać buziaki :) Sunia nie umie chodzić na smyczy, ale jest bardzo chętna do nauki. Nie znamy jej rodziców i nie wiemy jak duża urośnie, zapowiada się na pieska średniego. Nutka czeka na kochającego człowieka, który odmieni jej los i podaruje domek na zawsze.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !
Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją  jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.
Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.plImię: Nutka Rasa: mix Ur. 11.2019r Płeć: samica Wielkość: mały Waga: 9 kg
Nutka to szczeniak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielona nieznanym otoczeniem, jednak wraz z upływem czasu coraz śmielej i z wielką ciekawością zwiedza okolicę. Nutka bardzo lgnie do człowieka, wspaniale czuje się na kolankach i uwielbia rozdawać buziaki :) Sunia nie umie chodzić na smyczy, ale jest bardzo chętna do nauki. Nie znamy jej rodziców i nie wiemy jak duża urośnie, zapowiada się na pieska średniego. Nutka czeka na kochającego człowieka, który odmieni jej los i podaruje domek na zawsze.Nutka to szczeniak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielona nieznanym otoczeniem, jednak wraz z upływem czasu coraz śmielej i z wielką ciekawością zwiedza okolicę. Nutka bardzo lgnie do człowieka, wspaniale czuje się na kolankach i uwielbia rozdawać buziaki :) Sunia nie umie chodzić na smyczy, ale jest bardzo chętna do nauki. Nie znamy jej rodziców i nie wiemy jak duża urośnie, zapowiada się na pieska średniego. Nutka czeka na kochającego człowieka, który odmieni jej los i podaruje domek na zawsze. Nutka to szczeniak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielona nieznanym otoczeniem, jednak wraz z upływem czasu coraz śmielej i z wielką ciekawością zwiedza okolicę. Nutka bardzo lgnie do człowieka, wspaniale czuje się na kolankach i uwielbia rozdawać buziaki :) Sunia nie umie chodzić na smyczy, ale jest bardzo chętna do nauki. Nie znamy jej rodziców i nie wiemy jak duża urośnie, zapowiada się na pieska średniego. Nutka czeka na kochającego człowieka, który odmieni jej los i podaruje domek na zawsze.Nutka to szczeniak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielona nieznanym otoczeniem, jednak wraz z upływem czasu coraz śmielej i z wielką ciekawością zwiedza okolicę. Nutka bardzo lgnie do człowieka, wspaniale czuje się na kolankach i uwielbia rozdawać buziaki :) Sunia nie umie chodzić na smyczy, ale jest bardzo chętna do nauki. Nie znamy jej rodziców i nie wiemy jak duża urośnie, zapowiada się na pieska średniego. Nutka czeka na kochającego człowieka, który odmieni jej los i podaruje domek na zawsze. NIE KUPUJ – ADOPTUJ ! Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat. Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy. PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl

 • Sterylizacja/Kastracja
 • Szczepienia
 • Przyjazny dzieciom
 • Szkolony
 • Uwielbia zabawę
 • Uwielbia spacery
 • Akceptuje psy
 • Akceptuje koty

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych

762 zwierząt do adopcji

ul. Leśna, Nowy Dwór Mazowiecki

Ostatnio aktywny: 38 minut temu
0 udostępnień

My też czekamy na nowy dom!

Kielce
Szuka domu
Do adopcji Kielce
Pupilka

Płeć: Ona

Wiek: Dorosły

Wielkość: Duży

Pupilka Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach

Pupilka

0 zł w tym miesiącu (0%)
Koluszki
Szuka domu
Do adopcji Koluszki
SZARKA PrzyjaciółkaOdSerca

Płeć: Ona

Wiek: Dorosły

Wielkość: Mały

SZARKA PrzyjaciółkaOdSerca Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych
Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych

SZARKA PrzyjaciółkaOdSerca

0 zł w tym miesiącu (0%)
Nowa Sól
Szuka domu
Do adopcji Nowa Sól
Sara

Płeć: Ona

Wiek: Bardzo młody

Wielkość: Średni

Sara POLSKA ORGANIZACJA POMOCY ZWIERZĘTOM
POLSKA ORGANIZACJA POMOCY ZWIERZĘTOM

Sara

Mielec
Szuka domu
Do adopcji Mielec
DAGER

Płeć: On

Wiek: Bardzo młody

Wielkość: Mały

DAGER Stowarzyszenie Zwierzoluby Mielec
Stowarzyszenie Zwierzoluby Mielec

DAGER

Zobacz więcej

Zapytaj o zwierzaka

Patroni medialni

Eska

Przyjaciele fundacji

Lead Group
HotPay
Tipeo
Evada - Strony Internetowe Trójmiasto
Zajebistro