Szeri

Mam już dom <3

Mam na imię

Szeri

MAM JUŻ DOM! :)
  • Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Status: Znalazł dom
  • Gatunek: Pies
  • Płeć: On
  • Wiek: Dorosły
  • Wielkość: Mały
  • Rasa lub w podobie rasy: Mieszaniec
  • Data dodania: 27 maja 2019
  • Aktualizacja: 13 lutego 2026
Mam już dom! :)

Imię: Szeri
Rasa: mix
Ur. 06.2016
Płeć: samica
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Szeri to delikatna i jeszcze mocno wycofana sunia, która trafiła do nas z zaawansowaną nużycą. Sunia jest już wyleczona, ale niestety przebyta choroba pozostawiła ślady w postaci wyłysień wokół jej oczek i na pyszczku. Mamy nadzieję, że to nie zniechęci osób zainteresowanych adopcją i psinka znajdzie domek w którym nabierze pewności i nauczy od podstaw wszystkiego.Sunia nie potrafi chodzić na smyczy a dotyk człowieka wywołuje w niej silny stres. Szeri pomimo braku zaufania do ludzi nie wykazuje agresji w stosunku do znanych jak i tych nowo poznanych osób. To taka mała kruszynka która potrzebuje spokoju, cierpliwości i pokazania jej że człowiek to nie tylko ten który krzywdzi.

Pies do adopcji jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl
_______________________________________________________________________________________
Nie możesz adoptować? Możesz pomóc bezdomnym psom na inne sposoby:
*zostań wirtualnym opiekunem psa z naszego schroniska
http://www.fundacjapsom.pl/…/jak-zostac-wirtualnym-opiekun…/
*kup kalendarz lub inny gadżet z naszego sklepiku
http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/kup-cos-w-sklepie/
*udostępnij/mów o nas
https://www.facebook.com/Fundacja-Przyjaciele-Braci-Mniej…/…
*przekaż darowiznę pieniężną - wspomóż dalszą budowę naszego schroniska
http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/wesprzyj-finansowo/
*przekaż dary rzeczowe, przekaż 1%, zbieraj nakrętki, ustaw naszą puszkę, zostań wolontariuszem
http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/Imię: Szeri Rasa: mix Ur. 06.2016 Płeć: samica Wielkość: mały Waga: ok. 10 kg Szeri to delikatna i jeszcze mocno wycofana sunia, która trafiła do nas z zaawansowaną nużycą. Sunia jest już wyleczona, ale niestety przebyta choroba pozostawiła ślady w postaci wyłysień wokół jej oczek i na pyszczku. Mamy nadzieję, że to nie zniechęci osób zainteresowanych adopcją i psinka znajdzie domek w którym nabierze pewności i nauczy od podstaw wszystkiego.Sunia nie potrafi chodzić na smyczy a dotyk człowieka wywołuje w niej silny stres. Szeri pomimo braku zaufania do ludzi nie wykazuje agresji w stosunku do znanych jak i tych nowo poznanych osób. To taka mała kruszynka która potrzebuje spokoju, cierpliwości i pokazania jej że człowiek to nie tylko ten który krzywdzi. Pies do adopcji jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl _______________________________________________________________________________________ Nie możesz adoptować? Możesz pomóc bezdomnym psom na inne sposoby: *zostań wirtualnym opiekunem psa z naszego schroniska http://www.fundacjapsom.pl/…/jak-zostac-wirtualnym-opiekun…/ *kup kalendarz lub inny gadżet z naszego sklepiku http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/kup-cos-w-sklepie/ *udostępnij/mów o nas https://www.facebook.com/Fundacja-Przyjaciele-Braci-Mniej…/… *przekaż darowiznę pieniężną - wspomóż dalszą budowę naszego schroniska http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/wesprzyj-finansowo/ *przekaż dary rzeczowe, przekaż 1%, zbieraj nakrętki, ustaw naszą puszkę, zostań wolontariuszem http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/

  • Sterylizacja/Kastracja
  • Szczepienia
  • Przyjazny dzieciom
  • Szkolony
  • Uwielbia zabawę
  • Uwielbia spacery
  • Akceptuje psy
  • Akceptuje koty
  • Uwielbia pieszczoty
  • Bardzo źle znosi pobyt w schronisku

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych

3151 zwierząt do adopcji

ul. Leśna, Nowy Dwór Mazowiecki

Ostatnio aktywny: 14 godzin temu
0 udostępnień

My też czekamy na nowy dom!

Nowy Tomyśl
Szuka domu
Do adopcji Nowy Tomyśl
Lolek

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Średni

Lolek Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom ŁAPA
Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom ŁAPA

Lolek

SŁUPSK
Szuka domu
Do adopcji SŁUPSK
RABIN

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Średni

RABIN Schronisko dla Zwierząt w Słupsku - Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami o/Słupsk
Schronisko dla Zwierząt w Słupsku - Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami o/Słupsk

RABIN

0 zł w tym miesiącu (0%)
SŁUPSK
Szuka domu
Do adopcji SŁUPSK
VENTO

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Średni

VENTO Schronisko dla Zwierząt w Słupsku - Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami o/Słupsk
Schronisko dla Zwierząt w Słupsku - Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami o/Słupsk

VENTO

0 zł w tym miesiącu (0%)
Warszawa
Szuka domu
Do adopcji Warszawa
Drako

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Duży

Drako Psy_do_adopcji
Psy_do_adopcji

Drako

Zobacz więcej

Zapytaj o zwierzaka

Fundator fundacji

Patroni medialni

Główni partnerzy