Dronka

Mam już dom <3

Mam na imię

Dronka

MAM JUŻ DOM! :)
  • Miasto: Poznań
  • Status: Znalazł dom
  • Gatunek: Pies
  • Płeć: Ona
  • Wiek: Senior
  • Wielkość: Mały
  • Rasa lub w podobie rasy: Mieszaniec
  • Data dodania: 09 stycznia 2024
  • Aktualizacja: 01 grudnia 2024
Mam już dom! :)

Nie znamy dokładnej historii życia Dronki. Nie wiemy, czy miała kiedyś dom, czy może wiodła życia psa podwórkowego, nie wiemy dlaczego znalazła się w schroniskowym boksie. Sunia ma obecnie około 12 lat, a ostatni rok spędziła w schronisku w Krotoszynie, z którego zabraliśmy ją pod opiekę naszej fundacji i pilnie szukamy dla niej domu tymczasowego.

Dronka – mimo przeciwności losu – ma w sobie ogromną życiową siłę i pogodne nastawienie do świata, które każdego dnia motywują ją do tego, by iść dalej i się nie poddawać. Kocha kontakt z ludźmi i łatwo się ze wszystkimi zaprzyjaźnia, nie jest jednak nachalna i umie także zająć się sama sobą. Jak na starszą damę przystało, jest oazą spokoju i opanowania, dlatego spacer z nią to czysta przyjemność. Dronka bardzo ładnie chodzi smyczy, nie ciągnie i niewiele rzeczy robi na niej wrażenie. Odpięta ze smyczy zachowuje się równie idealnie i nigdzie się nie oddala. Dronka nie ma żadnego problemu z innymi psami, ale bardzo ceni sobie własną przestrzeń osobistą, dlatego w domu powinna być jedynaczką. Dronka jest kochanym, ceniącym wygodę i ciepło leloszkiem, uwielbia spać wtulona na kanapie. Może zamieszkać z fajnymi dziećmi i w mieście, byle blisko terenów zielonych. Jest malutka, waży 8,5 kg. Pomożemy w kosztach utrzymania i leczenia Dronki do końca jej życia. Pilnie szukamy dla niej domu, chociaż tymczasowego!

Dronka znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

  • Sterylizacja/Kastracja
  • Szczepienia
  • Przyjazny dzieciom
  • Szkolony
  • Uwielbia zabawę
  • Uwielbia spacery
  • Akceptuje psy
  • Akceptuje koty
  • Uwielbia pieszczoty
  • Bardzo źle znosi pobyt w schronisku

Fundacja Głosem Zwierząt

215 zwierząt do adopcji

ul. ul. Podbiałowa 1/2, Skórzewo

Ostatnio aktywny: 136 dni temu
0 udostępnień

My też czekamy na nowy dom!

Łódź
Szuka domu
Do adopcji Łódź
Tiger

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Mały

Tiger Schronisko w Urbanowie
Schronisko w Urbanowie

Tiger

Nowy Dwór Mazowiecki
Szuka domu
Do adopcji Nowy Dwór Mazowiecki
Szorstek

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Mały

Szorstek Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych

Szorstek

Nowy Dwór Mazowiecki
Szuka domu
Do adopcji Nowy Dwór Mazowiecki
Franusia

Płeć: Ona

Wiek: Dorosły

Wielkość: Mały

Franusia Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych

Franusia

Chełm
Szuka domu
Do adopcji Chełm
Tika

Płeć: Ona

Wiek: Bardzo młody

Wielkość: Średni

Tika Fundacja dla Zwierząt Szczęśliwy Los
Fundacja dla Zwierząt Szczęśliwy Los

Tika

0 zł w tym miesiącu (0%)

Zobacz więcej

Zapytaj o zwierzaka

Fundator fundacji

Patroni medialni

Główni partnerzy