Mam na imię

HONEY

  • Imię: HONEY
  • Miasto: Warszawa
  • Status: Szuka domu
  • Gatunek: Pies
  • Płeć: Ona
  • Wiek: Młody
  • Wielkość: Średni
  • Rasa lub w podobie rasy: Mieszaniec
  • Aktywność: Aktywny
  • Data dodania: 11 stycznia 2026

Mazowieckie, Śląsk, Dolny Śląsk, Małopolska - tu głównie robimy adopcje. Pies szuka domu w całej Polsce - jest w schronisku w woj. lubelskim. Jeśli ktoś nie może przyjechać po psa, organizujemy transport (po pozytywnej procedurze adopcji).

HONEY na filmiku: www.youtube.com/shorts/64wD5OZGFo8

Honey to młoda sunia, która zaczyna poznawać świat i życie. Chciałaby poszaleć i bawić się. Niestety jest zamknięta za kratami schroniska... a na spacer może wyjść tylko raz w tygodniu. Honey czeka na swoja rodzinę, kogoś młodego, kto tak jak ona jest spragniony życia. To aktywna młodzinka. Z emocji czasem poszczekuje na inne psy w schronisku. W relacjach z ludźmi jest całkowicie uległa i łagodna.

wiek: ok. 2 lata wielkość: 47 cm waga: 20 kg

*Wymagana jest zgoda na wizytę przed adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

* Przed adopcją pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji, opłaca to schronisko. Przed zabiegiem robione są badania kwalifikujące do zabiegu. Jeśli stan zdrowia nie pozwala na zabieg w danych momencie to obowiązkiem adoptującego jest przeprowadzenie tego zabiegu w ciągu 3 msc od adopcji. Jeśli psiak adoptowany to szczenię wtedy obowiązuje kastracja/sterylizacja po osiągnięciu wieku dojrzałego.

* Wiek psa jest szacowany/oceniany na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany w przybliżeniu.

* UWAGA: W przypadku adopcji psa poza woj. lubelskie, są dwie możliwości. Adoptujący może sam przyjechać po psiaka bądź może skorzystać ze zorganizowanego transportu. Koszt transportu pokrywa adoptujący. W przypadku samodzielnego odbioru psiaka nie ma kosztów.

* BARDZO ISTOTNE! Opis każdego psiaka jest tworzony po obserwacji go w schronisku oraz na spacerach z wolontariuszami. Charakter psa może zmienić się w warunkach domowych co należy brać pod uwagę. Każdy pies potrzebuje również czasu na zaznajomienie się z nowym miejscem, ludźmi i nową sytuacją. W większości przypadków nie mamy pojęcia jaką przeszłość kryje za sobą psiak, co musiał przeżyć. Adoptujący powinien wykazywać się cierpliwością i wyrozumiałością. Psiak po adopcji może niszczyć rzeczy czy załatwiać się w domu, może nie potrafić zostawać sam w mieszkaniu. Obowiązkiem adoptującego jest wszystkiego nauczyć psa, poświęcić mu czas. Pamiętaj, że psiaki ze schronisk już wiele przeszły. Przemyśl adopcję, zwierzę to nie rzecz a żywa czująca istota, za którą będziesz odpowiedzialny!

HONKA na filmiku: www.youtube.com/shorts/64wD5OZGFo8 Honka to młoda sunia, która zaczyna poznawać świat i życie. Chciałaby poszale i bawić się. Niestety jest zamknięta za kratami schroniska... a na spacer może wyjść tylk raz w tygodniu. Honka czeka na swoja rodzinę, kogoś młodego, kto tak jak ona jest spragniony życia. To aktywna młodzinka. Z emocji czasem poszczekuje na inne psy w schronisku. W relacjach z ludźmi jest całkowicie uległa i łagodna. wiek: ok. 2 lata wielkość: 47 cm waga: 20 kg *Wymagana jest zgoda na wizytę przed adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej. * Przed adopcją pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji, opłaca to schronisko. Przed zabiegiem robione są badania kwalifikujące do zabiegu. Jeśli stan zdrowia nie pozwala na zabieg w danych momencie to obowiązkiem adoptującego jest przeprowadzenie tego zabiegu w ciągu 3 msc od adopcji. Jeśli psiak adoptowany to szczenię wtedy obowiązuje kastracja/sterylizacja po osiągnięciu wieku dojrzałego. * Wiek psa jest szacowany/oceniany na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany w przybliżeniu. * UWAGA: W przypadku adopcji psa poza woj. lubelskie, są dwie możliwości. Adoptujący może sam przyjechać po psiaka bądź może skorzystać ze zorganizowanego transportu. Koszt transportu pokrywa adoptujący. W przypadku samodzielnego odbioru psiaka nie ma kosztów. * BARDZO ISTOTNE! Opis każdego psiaka jest tworzony po obserwacji go w schronisku oraz na spacerach z wolontariuszami. Charakter psa może zmienić się w warunkach domowych co należy brać pod uwagę. Każdy pies potrzebuje również czasu na zaznajomienie się z nowym miejscem, ludźmi i nową sytuacją. W większości przypadków nie mamy pojęcia jaką przeszłość kryje za sobą psiak, co musiał przeżyć. Adoptujący powinien wykazywać się cierpliwością i wyrozumiałością. Psiak po adopcji może niszczyć rzeczy czy załatwiać się w domu, może nie potrafić zostawać sam w mieszkaniu. Obowiązkiem adoptującego jest wszystkiego nauczyć psa, poświęcić mu czas. Pamiętaj, że psiaki ze schronisk już wiele przeszły. Przemyśl adopcję, zwierzę to nie rzecz a żywa czująca istota, za którą będziesz odpowiedzialny!

  • Sterylizacja/Kastracja
  • Szczepienia
  • Przyjazny dzieciom
  • Szkolony
  • Uwielbia zabawę
  • Uwielbia spacery
  • Akceptuje psy
  • Akceptuje koty
  • Uwielbia pieszczoty
  • Bardzo źle znosi pobyt w schronisku

Stowarzyszenie Wolontariat Schroniska dla Psów w Nowodworze

439 zwierząt do adopcji

ul. ul. Leszczyńskiego 23, Lublin

Zainteresowany adopcją tego zwierzaka?

Ostatnio aktywny: 2 tygodnie temu
0 udostępnień

My też czekamy na nowy dom!

Poznań
Szuka domu
Do adopcji Poznań
Michaś

Płeć: On

Wiek: Senior

Wielkość: Średni

Michaś Fundacja Głosem Zwierząt
Fundacja Głosem Zwierząt

Michaś

Warszawa
Szuka domu
Do adopcji Warszawa
Słodki

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Mały

Słodki Psy_do_adopcji
Psy_do_adopcji

Słodki

Lipno
Szuka domu
Do adopcji Lipno
Julcia

Płeć: Ona

Wiek: Dorosły

Wielkość: Mały

Julcia Azyl dla Skrzywdzonych Zwierząt
Azyl dla Skrzywdzonych Zwierząt

Julcia

0 zł w tym miesiącu (0%)
WARSZAWA
Szuka domu
Do adopcji WARSZAWA
Lady

Płeć: Ona

Wiek: Dorosły

Wielkość: Średni

Lady Asiorek
Asiorek

Lady

Zobacz więcej

Zapytaj o zwierzaka

Fundator fundacji

Patroni medialni

Główni partnerzy