Miłka

Mam już dom <3

Mam na imię

Miłka

MAM JUŻ DOM! :)
  • Miasto: Warszawa
  • Status: Znalazł dom
  • Gatunek: Pies
  • Płeć: Ona
  • Wiek: Młody
  • Wielkość: Mały
  • Rasa lub w podobie rasy: Mieszaniec
  • Data dodania: 03 maja 2023
  • Aktualizacja: 15 sierpnia 2025
Mam już dom! :)

MALEŃKA FILIGRANOWA MIŁKA SZUKA KOCHAJĄCEGO DOMKU

Do schroniska trafiła niedawno maleńka, cudowna, delikatna i wrażliwa sunia - Miłka...

Jej malutkie ciałko jest od czubka noska po koniuszek ogonka przepełnione miłością do ludzi.

Ten delikatny kwiatuszek usycha bez człowieka w budzie, w samotności, załamana i porzucona.

W momencie gdy zamknęły się za nią kraty kojca zaczął się jej dramat, Miłka totalnie NIE MOŻE ODNALEŹĆ SIĘ W SCHRONISKU‼‼‼

Ożywia się tylko gdy człowiek jest blisko i zawoła ją by być przy niej choć kilka chwil, dodać otuchy i pogłaskać po jej malutkim ciałku..

Niestety w schroniskowych realiach chwile z człowiekiem to chwile rzadkie i ulotne.

Miłka czerpie z nich 100%, ale cóż z tego, kiedy za chwilę musi wracać do kojca, gdzie czeka ją SAMOTNOŚĆ i TĘSKNOTA, które rozrywają jej delikatne, malutkie i czułe serduszko i wpędzają ją w depresję

Gdy odnosimy ją do kojca, wtula w nas małe ciałko, nie chce zejść z objęcia ludzkich ramion i po ciuchutku popiskuje gdy widzi, że odchodzimy, że łzy same napływają do powiek..

SKRADŁA NASZE SERCA OD PIERWSZEJ CHWILI GDY UJRZELIŚMY JĄ ZA KRATAMI..

Dlatego prosimy, Kochani..

POMÓŻCIE NAM WYRWAĆ MALEŃKĄ MIŁKĘ ZZA KRAT..

UDOSTĘPNIJCIE SUNIĘ

Miłka ma około 2 lat

Waży około 7 kg

mieszka w kojcu z innymi psami, jest zgodna

do nowego domu pojedzie po zabiegu sterylizacji

przebywa w schronisku w woj. łódzkim, w razie potrzeby pomagamy skoordynować transport na koszt adoptującego

Kontakt w sprawie adopcji 784 968 620, jeśli nie odbieramy prosimy o sms z imieniem psa

Adopcja jest możliwa po procedurze adopcyjnej, czyli wypełnieniu ankiety i zgodzie na wizytę przedadopcyjną naszej wolontariuszki w przyszłym miejscu zamieszkania pieska.

Nie wydajemy piesków do zamieszkania w warunkach zewnętrznychMALEŃKA FILIGRANOWA MIŁKA SZUKA KOCHAJĄCEGO DOMKU Do schroniska trafiła niedawno maleńka, cudowna, delikatna i wrażliwa sunia - Miłka... Jej malutkie ciałko jest od czubka noska po koniuszek ogonka przepełnione miłością do ludzi. Ten delikatny kwiatuszek usycha bez człowieka w budzie, w samotności, załamana i porzucona. W momencie gdy zamknęły się za nią kraty kojca zaczął się jej dramat, Miłka totalnie NIE MOŻE ODNALEŹĆ SIĘ W SCHRONISKU‼‼‼ Ożywia się tylko gdy człowiek jest blisko i zawoła ją by być przy niej choć kilka chwil, dodać otuchy i pogłaskać po jej malutkim ciałku.. Niestety w schroniskowych realiach chwile z człowiekiem to chwile rzadkie i ulotne. Miłka czerpie z nich 100%, ale cóż z tego, kiedy za chwilę musi wracać do kojca, gdzie czeka ją SAMOTNOŚĆ i TĘSKNOTA, które rozrywają jej delikatne, malutkie i czułe serduszko i wpędzają ją w depresję Gdy odnosimy ją do kojca, wtula w nas małe ciałko, nie chce zejść z objęcia ludzkich ramion i po ciuchutku popiskuje gdy widzi, że odchodzimy, że łzy same napływają do powiek.. SKRADŁA NASZE SERCA OD PIERWSZEJ CHWILI GDY UJRZELIŚMY JĄ ZA KRATAMI.. Dlatego prosimy, Kochani.. POMÓŻCIE NAM WYRWAĆ MALEŃKĄ MIŁKĘ ZZA KRAT.. UDOSTĘPNIJCIE SUNIĘ Miłka ma około 2 lat Waży około 7 kg mieszka w kojcu z innymi psami, jest zgodna do nowego domu pojedzie po zabiegu sterylizacji przebywa w schronisku w woj. łódzkim, w razie potrzeby pomagamy skoordynować transport na koszt adoptującego Kontakt w sprawie adopcji 784 968 620, jeśli nie odbieramy prosimy o sms z imieniem psa Adopcja jest możliwa po procedurze adopcyjnej, czyli wypełnieniu ankiety i zgodzie na wizytę przedadopcyjną naszej wolontariuszki w przyszłym miejscu zamieszkania pieska. Nie wydajemy piesków do zamieszkania w warunkach zewnętrznych

  • Sterylizacja/Kastracja
  • Szczepienia
  • Przyjazny dzieciom
  • Szkolony
  • Uwielbia zabawę
  • Uwielbia spacery
  • Akceptuje psy
  • Akceptuje koty
  • Uwielbia pieszczoty
  • Bardzo źle znosi pobyt w schronisku

Psom na pomoc

880 zwierząt do adopcji

ul. Kamykowa 5, Gaszyn

Ostatnio aktywny: 10 godzin temu
0 udostępnień

My też czekamy na nowy dom!

Wrocław
Szuka domu
Do adopcji Wrocław
CZAKI

Płeć: On

Wiek: Młody

Wielkość: Mały

CZAKI Kasia
Kasia

CZAKI

Olsztyn
Szuka domu
Do adopcji Olsztyn
Aziz

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Duży

Aziz Beania
Beania

Aziz

Krotoszyn
Szuka domu
Do adopcji Krotoszyn
Pianka

Płeć: Ona

Wiek: Młody

Wielkość: Mały

Pianka Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Oddział w Krotoszynie
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Oddział w Krotoszynie

Pianka

0 zł w tym miesiącu (0%)
Poddębice
Szuka domu
Do adopcji Poddębice
Halinka

Płeć: Ona

Wiek: Senior

Wielkość: Mały

Halinka Fundacja Dom dla Kundelka
Fundacja Dom dla Kundelka

Halinka

0 zł w tym miesiącu (0%)

Zobacz więcej

Zapytaj o zwierzaka

Fundator fundacji

Patroni medialni

Główni partnerzy