Sachi

Mam już dom <3

Mam na imię

Sachi

MAM JUŻ DOM! :)
  • Miasto: Warszawa
  • Status: Znalazł dom
  • Gatunek: Pies
  • Płeć: On
  • Wiek: Bardzo młody
  • Wielkość: Mały
  • Rasa lub w podobie rasy: Mieszaniec
  • Data dodania: 22 kwietnia 2021
  • Aktualizacja: 30 stycznia 2025
Mam już dom! :)

Sachi ma 8 tygodni i zaczyna poszukiwania kochającego domu! Jest wesołym i kontaktowym szczeniakiem. Nie wyrośnie na olbrzyma, jego mama waży 15kg. Sachi jest po raz pierwszy zaszczepiony na choroby zakaźne. 

 

Pokochaj Sachiego! 

Tel. 509 117 723 lub 501 258 303 


Historia Sachiego: 


Zabraliśmy 4 dorosłe psy i 6 szczeniaków po osobie zmarłej.

Psy koczowały w dramatycznych warunkach jak widać na lajfie. Totalne pobojowisko, wszędzie odchody zwierząt. Wyłapując psy ślizgaliśmy się na psich kupach, które były dosłownie wszędzie. Na podłodze, łóżkach, szafkach kuchennych, stołach. Koszmar! Szukając zwierząt pochowanych w różnych miejscach zdejmowaliśmy materace z łóżek, spod których wylatywały dziesiątki myszy.


Psy przebywały w tym domu od długiego czasu, także za życia zmarłego. Wyskakiwały i wskakiwały przez okna do środka. W taki sposób dostawaly się do swojego domu. W takich warunkach żyły od zawsze. Nigdy nie założono im obroży, nie przypięto smyczy. Są bardzo zakleszczone, zapchlone, wygłodniałe!


Dość szybko dawały się łapać do klatki łapki. Wychylały pyski węsząc skąd dochodzi zapach jedzenia. Jedzenia którego nigdy nie zaznały. Część z psów widząc nas próbowało wdrapywać się na szafy wydalając z siebie rzadką kupę, jeden w panice parł ciałem na okno, by uciec w popłochu, kolejny czołgał się przez szparę między ścianami dwóch pokoi. Straszny widok. Wydaje nam się, że nie miały dużego kontaktu z człowiekiem. Tak nie zachowują się zwierzęta spędzające dużo czasu z ludźmi. Tak nie zachowują się zwierzęta kochane i głaskane. W związku z tym musimy zacząć walkę o nie od początku.


Potrzebujemy środków na odrobaczanie, najlepiej Aniprazol. Szczeniaki mają wydęte brzuszki, na pewno są bardzo zarobaczone. Potrzebujemy czegoś na odpchlenie dla wszystkich psów. Potrzebujemy obroże na kleszcze najlepiej Foresto, krople na kleszcze. Potrzebujemy karmy dla juniorów oraz dla dorosłych psów np Brit Care, Bosh, Josera.


Bardzo prosimy o podkłady dla niemowląt, najlepiej Seni rozmiar 60x90. Prosimy o pomoc finansową na szczepionki, utrzymanie zwierzaków, wizyty u weterynarza. Liczymy, że pomożecie tym zwierzakom! One dopiero teraz zaczną wychodzić na prostą! Wchodzić w zwierzecą normalność. Szukać nowych, dobrych domów! Pomożecie?


Kontakt: 509 117 723, 501 258 303


Mamy pod opieką dużo zwierząt potrzebujących leczenia, specjalistycznych karm, częstych wizyt u lekarzy weterynarii. Jeśli popierasz naszą działalność - pomóż. Utrzymujemy nasze zwierzaki wyłącznie z darowizn osób fizycznych i prawnych. Jeśli nie możesz adoptować bezdomnego zwierzaka, zostań jego opiekunem wirtualnym lub wpłać datek na cele statutowe fundacji.

  • Sterylizacja/Kastracja
  • Szczepienia
  • Przyjazny dzieciom
  • Szkolony
  • Uwielbia zabawę
  • Uwielbia spacery
  • Akceptuje psy
  • Akceptuje koty
  • Uwielbia pieszczoty
  • Bardzo źle znosi pobyt w schronisku

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

773 zwierząt do adopcji

ul. Kosodrzewiny 7/9, Warszawa

Ostatnio aktywny: 75 dni temu
0 udostępnień

My też czekamy na nowy dom!

Białogard
Szuka domu
Do adopcji Białogard
Azir

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Średni

Azir jolka66
jolka66

Azir

Wrocław
Szuka domu
Do adopcji Wrocław
CEKINKA

Płeć: Ona

Wiek: Dorosły

Wielkość: Mały

CEKINKA Kasia
Kasia

CEKINKA

Łódź
Szuka domu
Do adopcji Łódź
Wojtuś

Płeć: On

Wiek: Dorosły

Wielkość: Średni

Wojtuś Psom na pomoc
Psom na pomoc

Wojtuś

Radom
Szuka domu
Do adopcji Radom
Kazik i Celinka

Płeć: Ona

Wiek: Młody

Wielkość: Mały

Kazik i Celinka Schronisko/Fundacja Kocham Psisko
Schronisko/Fundacja Kocham Psisko

Kazik i Celinka

Zobacz więcej

Zapytaj o zwierzaka

Fundator fundacji

Patroni medialni

Główni partnerzy